ДЗВІН

У Каневі шукають гроші на нову квартиру для нового голови РДА

Із котрогось із цих вікон на третьому поверсі елітного будинку у Каневі досі милується краєвидом екс-голова Канівської РДА Олексій Гика. Районна рада в минулому році придбала йому трикімнатну квартиру, яку він успішно "прихватизував"

Із котрогось із цих вікон на третьому поверсі елітного будинку у Каневі досі милується краєвидом екс-голова Канівської РДА Олексій Гика. Районна рада в минулому році придбала йому трикімнатну квартиру, яку він успішно “прихватизував”

Цього тижня канівським чиновникам представили нового «царя», тобто голову райдержадміністрації. Олександра Павлова показав народу сам голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, що ще раз підкреслює, наскільки великі надії він покладає на цього чоловіка. Павлов справді трудиться в Тулуба на особливо складних ділянках роботи, наприклад, на попередніх парламентських виборах «забезпечував» перемогу провладного кандидата у Жашкові. А канівський Олексій Гика «злочинно» допустив перемогу координатора опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка.

Днями Гиці виповнилось 65 років, тож йому все одно треба було йти на пенсію, от його тихо і замінили. Утім, не карали, бо трикімнатну квартиру, яку йому придбала районна рада у новому «чиновницькому» будинку не забрали. В Каневі квартири в цьому будинку по вулиці Героїв Дніпра, 39/а купують лише чиновникам. Канівчанам – дорого. Тож Гика з дружиною продовжує милуватись із євровікон на третьому поверсі на хвилі Дніпра.

Кажуть, Олексія Гику хочуть і надалі залишити у Каневі, щоб він продовжив свою «стратегічну» місію на посаді керівника Шевченкового музею на Чернечій горі, бо напередодні 200-річчя Кобзаря через музей пройдуть сотні мільйонів гривень, тож їх треба комусь «надійному» «контролювать».

Так що районна рада, в вочевидь, зараз сушить голову, з яких статей видатків «пощипати» гроші, щоб стягнутись на нову квартиру для нового голови РДА.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: