ДЗВІН

Ляшко та “свободівці” майже виконали обіцянку черкаського нардепа “дотягнутися до горлянки” Олійника (фото, відео)

Сьогодні вранці після довгої мандрівки поза межами України до сесійної зали Верховної Ради намагався пройти одіозний нардеп, колишній черкащанин Володимир Олійник.

Втім спроба зайняти депутатське місце виявилася провальною, бо група народних обранців від “Свободи” на чолі з Олегом Ляшком під вигуки “Геть!” кинулася напереріз колишньому черкаському меру.

1397806449-1247

Доля Олійника була б явно незавидною, якби його колеги з фракції ПР не оточили вельможну тушку та не вивели б під “білі рученьки” із зали засідань ВР.

Як відомо, ще під час виборчої компанії черкаський нардеп-батьківщинівець Леонід Даценко, як один з пунктів власної програми обіцяв у стінах парламенту начистити Володимиру Миколайовичу його відгодовану пику за зрадницьку діяльність.

Більше того, саме під час виборчої компанії до парламенту Даценко таки мав по-чоловічому жорстку сутичку з Олійником під одним з черкаських готелів, куди той і встиг забігти від стусанів майбутнього колеги по парламенту. Зрозуміло, що з огляду на втрати іміджу одного та на відсутність депутатської недоторканості на той час у іншого учасника конфлікту, тоді афішувати бійку сторони не забажали.

Сьогодні ж Даценко нажаль просто фізично не встиг, кажучи словами відомого кіногероя, “дотягнся до горлянки” супротивника, оскільки реакція колег по парламенській більшості була миттєвою, та й знаходилися вони явно ближче до пана Олійника.

Чи буде останній надалі спокушати долю та намагатися знов нагріти дупою прохололе за час його відсутності крісло під куполом Верховної Ради покаже майбутнє.

Влад Брова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: