ДЗВІН

Канівчани погрожують не пропустити київських урядовців і депутатів на Чернечу гору 22 травня

19Кілька десятків канівчан пікетують сьогодні Адміністрацію президента у Києві, вимагаючи призначення голови Канівської райдержадміністрації.

“Ми не підемо звідси доти, доки не зустрінемось із керівництвом Адміністрації президента, яке гальмує призначення в Каневі голови райдержадміністрації. Канівський Майдан і Народна рада Канівщини узгодили на цю посаду Віру Носенко. Відповідне подання зробила і облдержадміністрація після погодження обласною Народною радою. Наскільки нам відомо, Віру Володимирівну погодив і Кабінет Міністрів. А в Адміністрації президента призначення заблокували”, – розповіла одна із активісток Любов Полонська.

Віра Носенко проходить за всіма критеріями, і, що головне, є відомою на Канівщині громадською діячкою, що послідовно боролась із режимом Януковича останні чотири роки.

Особливо ж канівчан обурює те, що заступник голови Адміністрації Андрій Сенченко постійно наводить нові “аргументи” проти Віри Носенко: то що нібито її збираються призначити на якусь іншу посаду, або що є інше “конкуруюче” подання, або що проти неї виступають якісь народні депутати.

“Немає жодних інших подань і не може бути, бо Народна рада нікого більше не подавала і не погоджувала. Ми не віримо, що призначення у Канів Віри Володимирівни може розвалити коаліцію у Верховній Раді. Вірі Володимирівні також не пропонували жодних інших посад. Тому ми вимагаємо її негайного призначення, бо не може район у святий день перепоховання Тараса Шевченка 22 травня залишатись без голови. Тим більше, що у Каневі немає і міського голови, вибори відбудуться лише 25 травня, тож приймати офіційні делегації, в тому числі і урядовців з Києва та іноземців, не буде кому. А місцеве “безприв’язне” чиновництво просто саботує роботу”, – навели свої аргументи канівчани.

Люди кажуть, що якщо із ними ніхто не зустрінеться і питання не буде вирішене, 22 травня на вулиці вийде весь Канів і заблокує дорогу через Канівську ГЕС та під’їзди до Чернечої гори.

“Якщо владці не щирі з народом, то немає чого їм робити на могилі Кобзаря!” – категорично ставлять питання пікетувальники.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  А хто така Віра Носенко?
  В Каневі живу все життя і про неї не чув нічого.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Це вичерпно характеризує тільки вас)))

Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: