ДЗВІН

Дві третини росту цін на совісті торгоговців

43280c4fd4980e4895edb5ef01e8ab50Так вважає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Очільник області назвав підняття цін на більшість продуктів харчування необгрунтованим і дав доручення контролюючим органам відслідковувати штучне підвищення вартості продуктів. Про це він заявив під час наради з членами комісії облдержадміністрації з питань цін і ціноутворення. Як повідомила прес-служба Черкаської ОДА, на нараді було відмічене стрімке зростання цін на основні групи продовольчих товарів. Поряд з основними об’єктивними причинами такими як підвищення курсу валюти та здорожчання палива, також було відмічено і суб’єктивні – ажіотаж серед населення та встановлення необґрунтованого рівня цін самими торгівцями з метою отримання більших прибутків.

- Дві третини росту ціни на совісті торгівців, які в такий важкий для всіх час користуються ситуацією і намагаються на цьому нажитись. звертаюсь до всіх торгівців не спекулювати ситуацією і не створювати штучний ажіотаж, – наголосив Юрій Ткаченко.

Перш за все голова виступив на захист соціально незахищених верств населення, які не те що після, а ще до стрибка цін не могли дозволити собі повноцінного харчування. Ним дано ряд доручень, спрямованих на стабілізацію та попередження необгрунтованого росту цін, зокрема підвищення рівня контролю за торгівцями, які здійснюють продаж товарів населенню.

Мирослав Дебич

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: