ДЗВІН

Глибинний зміст “явлєнія” Олійника

B8CF6F99-3B04-4C47-8076-C0136D7772CE_mw1024_n_s“Явлєніє” нардепа Володимира Олійника “народу” у Верховній Раді є показовим, вважає парламентар Леонід Даценко. І може служити сигналом до активізації роботи Партії регіонів разом із КПУ в парламенті на шкоду Україні.

“Ознаки цього наступу вже видні неозброєним оком. У Верховній Раді фактично і Партія регіонів, і комуністи блокують усі засідання, виступають на практиці провідниками політики Росії. І ми знову продовжуємо гратися – чи забороняти КПУ, чи спиратися на Партію регіонів, яка нібито впливає на політику сходу… Сьогодні таке показове явище як “явлєніє” Олійника народу, який ніби знову кається і знову готовий до бою за права людей. Я вже не кажу про дії комуністів, які є політичним прикриттям і реалізаторами політики Путіна. Місяць тому ми зареєстрували закон про заборону комуністичної ідеології і КПУ. По сьогодні, на превеликий жаль, ми зі своєю хохляцькою натурою чекаємо від комуністів, що вони прозріють і стануть дійсно українською Комуністичною партією. При цьому прекрасно знаючи, хто їх фінансує”, – сказав Даценко.

Свого рецепту виходу з кризи Даценко не дав. Хіба що, на його думку, нам потрібно просувати принципи українства на схід і не поступатися окупанту.

“Імперії розуміють лише силу. Тільки сила й збройна сила може зупинити агресорів. Тому заяви, що ми повинні сьогодні робити відступи і знову з кимось домовлятися – це означає затягувати час і давати можливість нашим ворогам і зовні, і всередині міцніти й переходити в наступ, – сказав нардеп. – Події Криму й Сходу цілком зрозуміло означають, що військовою технікою довести присутність і переможність української держави не можна. Тому що ці всі відступи сформували російську ментальність у згаданих регіонах. І більшість населення після зомбування у ЗМІ, через кіно, пресу фактично готові прийняти правила гри сусідньої держави”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: