ДЗВІН

Даценко готовий залишити коаліцію, якщо вона не буде діяти

Кожний народний депутат, що увійшов в парламент по мажоритарному окрузі, в перші чергу повинен дбати про інтереси своїх виборців. Він мусить бути у коаліції зі своїми виборцями і у своїй діяльності спиратись на їх думку. У цьому переконаний нардеп Леонід Даценко. І якщо створена у Верховній Раді коаліція не буде виконувати обіцянки, що їх депутати від опозиції давали народу, перед тим, як її створити, вона не має права на існування. У цьому переконаний народний депутат Леонід Даценко.

DSC_0033

- Депутатам варто нагадати нашим коаліціантам про ті вимоги, що їх поставили люди. Бо перше що відбулось, створилась коаліція заради квот, щоб отримати свої кадри на місцях. Друге, частина регіоналів створила дві групи, і яка сьогодні шантажує Верховну Раду і  коаліцію проведенням своїх бізнес-інтересів. І врешті-решт, якщо подивитись на голосування у Рад по анти корупційних законах, закону про люстрацію і багатьох інших вимог, які ставив народ, то ці то рішення Радою не ухвалюються. Мабуть треба сьогодні заявити, що я як представник Черкащини, який виконував волю громади у сенсі увійти до опозиції а потім і коаліції, готовий сьогодні вийти із коаліції. Це потрібно для того, щоб спонукати її показати спроможність голосувати за потрібні народу рішення, або засвідчити, що її немає. І відтак, немає можливості втілювати у життя вимоги громадян добиватись змін в країні, – висловив власну позицію Леонід Даценко.

Нагадаємо, що раніше Даценко вже попереджав громаду про небезпечні тенденції серед народних обранців: “Багато депутатів у новій коаліції, мабуть,  все ще сподіваються, що вона і створений нею уряд будуть працювати за старими принципами. Ці сподівання не зовсім безпідставні, є така небезпека. Однак я хочу наголосити, що народу України повалення диктатури Януковича далось занадто високою ціною, тому він не потерпить політичного шулерства, він вже не такий, як був у 2004 році після перемоги Помаранчевої революції і не розійдеться по печах, віддавши державу на розсуд політиків. Сьогодні люди будуть пильно контролювати роботу влади, а я як депутат, що двічі виграв мажоритарний округ,  буду в коаліції із своїми виборцями, всім народом”.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: