ДЗВІН

«Фронтовики» створюють каталог злочинів влади

DSCF5583Реєструвати злочини нинішньої влади розпочали активісти обласного осередку партії «Фронт Змін». Як розповів на прес-конференції Об’єднаної опозиції Черкащини депутат Уманської міської ради, і голова місцевого осередку партії Максим Поляков, завдання фіксувати злочини влади і вносити їх до каталогу злочинів влади отримали депутати всіх районних і місцевих рад.

Для ефективнішої опозиційної роботи «Фронт змін» вирішив у кожному населеному пункті області створити революційні комітети, аналогічні до обласного ревкому, який вже діє при раді опозиційних сил. Головним завданням місцевих ревкомів, за словами Максима Полякова, є залучення широких кіл громадськості до боротьби із нинішнім режимом.

- Створенням революційних комітетів ми переслідуємо дві основні мети. Перша – всі донецькі загарбники мають забратись із Черкащини додому, і друга – Тулуб має залишити Черкащину, – розтлумачив уманський «фронтовик».

Він же повідомив і про підготовку «Фронту змін» та інших опозиційних політичних сил до акції протесту що відбудеться 6 квітня на Театральній площі о 16.00 Черкас.

- Останні акції опозиції показали, що влада боїться сили. Тож нам треба зібратись на майдані і показати владі, як ми вміємо захищати демократичні свободи і наші права, – зазначив Максим Поляков.

На мітинг запрошено голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Поляков молодець)))!!!!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: