ДЗВІН

У Черкасах створюють народну самооборону проти провокацій влади

AD9ECA3E-3A8D-4F39-B627-90E0D9111694_mw1024_n_sУ Черкасах закликають громадян створювати дружини народної самооборони, щоб протидіяти провокаціям.

“Рішенням опозиційних фракцій Верховної Ради по всій Україні створюються народні ради як майбутня українська влада на місцях. Для того, щоб не було провокацій і щоб влада й лівоохоронці не провокували конфліктних ситуацій. Це ті народні дружини, які мають слідкувати за порядком. У Київ, сьогодні в Черкаси завозять провокаторів, які готові бити магазини, банки, будівні органів державної влади, дестабілізувати ситуацію з однією метою – ввести в Україні надзвичайний стан”, – заявив народний депутат України Леонід Даценко на вечірньому мітингу в Черкасах 24 січня перед ОДА.

За словами “дем’альянсівця” Костянтина Долецького, ці загони самооборони повинні ділитися на десятки й сотні, мати координатора.

Створюймо такі загони швидкого реагування за місцем проживання. Тоді ми зможемо ефективно протидіяти і тітушкам, і тій міліції, яка била нас і дітей в Черкасах і захистити нашу владу, – закликав він. – Гуртуйтеся по 10 людей, оберіть координатора, обміняйтеся номерами телефонів. Сьогодні ми зустрінемося з координаторами, познайомимося”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: