ДЗВІН

Максим Поляков: «Покращення від Тулуба нас «накрило»

Про те покращення, яке Черкащину «накрило» при губернаторові Тулубу, можна судити по стану доріг. Якщо раніше від Умані до Черкас можна було доїхати за дві з половиною години, то тепер добиратись до обласного центру значно довше. Так своє ставлення до позитивних здобутків Черкащини під час прес-конференції у Черкасах, висловив голова уманського осередку партії «Фронт змін» Максим Поляков, і одразу перейшов до обговорення обласного бюджету.

- Обласний бюджет 2013 – це бюджет планового знищення Черкащини, – категорично заявив уманський «фронтовик». У програмі соціально-економічного розвитку області, щодо самого розвитку, на його думку, немає. Крім того, абсолютно провальною є ситуація в сенсі інвестиційної діяльності. Як вважає Максим Поляков, нинішня влада Черкащини так «відпрацювала» іноземних інвесторів, що вони повтікали не тільки із регіону але й з України. Як запевнив Максим Поляков, у сенсі роботи із інвесторами Черкащина тепер знаходиться у числі тих регіонів, які плетуться у хвості списку.

Однією із глобальних проблем Черкащини уманський «фронтовик» назвав переродження органів місцевого самоврядування на механізми для протягування рішень, актуальних для місцевих адміністрацій.

- Місцеві ради втратили активність і найгірше те, що більшість місцевих депутатів взагалі не знають про свої повноваження або не вміють ними користуватись. Якби при прийнятті тих чи інших згубних рішень для регіонів у Черкасах під обласною держадміністрацією зібралось по 50 – 100 місцевих депутатів від кожного району та, висунувши власні вимоги, заблокували б діяльність ОДА, думаю отоді «тулупи» б прислухались до думки місцевих громад. Проте цього немає. Ми навіть плануємо провести певну підготовку для місцевих депутатів, щоб навчити їх користуватись тими повноваженнями, які вони мають відповідно до закону, – висловив думку Максим Поляков.

Андрій Продан

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: