ДЗВІН

Черкаський губернатор погодився виступить на опозиційному вічі 6 квітня

1342451996_tulubГолова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб надіслав листа Об’єднаній опозиції Черкащини, де висловив свою повну готовність виступить на народному вічі 6 квітня і відзвітувати про свою роботу.

“Ми отримали листа від Сергія Тулуба і раді вам повідомити, що він готовий виступить на народному вічі,яке заплановане на 6 квітня”, – серйозно повідомив на прес-конференції координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Правда, згодом він додав, що це першоквітневий жарт.

Утім, лист таки був, але не від Тулуба опозиції, а від опозиції до Тулуба.

“Ми направили Сергію Тулубу листа, де просимо його взяти участь у народному вічі і відзвітувати, як він і обіцяв на сесії Черкаської обласної ради”, – повідомив Даценко.

“6 ківтня цього року минає три роки з моменту вашого призначення на посаду голови Черкаської облдержадміністрації. За цей час ви жодного разу не звітували про свою роботу перед широкою громадськістю. Ви проводили прес-конференції, друкували матеріали в газетах, однак ані на сесії обласної ради, як це робили ваші попередники, ані перед громадою не виступали, не давали можливості задавати вам напряму запитання. Тема вашого публічного звіту навіть стала причиною суспільного неспокою в області і спричинила останні події навколо сесії Черкаської обласної ради 22 березня.

Однак ви неодноразово заявляли, що готові публічно звітувати перед черкаською громадою. На згадуваній сесії ви підтвердили це бажання. Отож ми можемо надати вам таку можливість”, – зокрема йдеться в листі.

IMG

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: