ДЗВІН

“Дзвін” вводить правила для читачів. Порушників буде “банити”

internet_625x415Колектив нашого видання з перших днів його існування послідовно намагається стверджувати національно-демократичні традиції та цінності в українському суспільстві. Оскільки гаслом газети “ДЗВІН” є слова “Твій вільний голос!”, тож ми запрошуємо ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ВІЛЬНО ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЇ ДУМКИ та пропонувати власні теми для обговорення в газеті. При цьому, ми не вимагаємо, щоб думки учасників дискусії обов’язково співпадали з позицією редакції чи інших кореспондентів.

Зважаючи на те, що “Дзвін” є чи не єдиним сайтом у Черкасах, на якому коментарі публікуються у автоматичному режимі без попередньої модерації, ми настійливо рекомендуємо всім охочим долучитися до висвітлення питань, що ми піднімаємо на своїх сторінках, додержуватися дуже простих, чітких і зрозумілих правил:

Правило 1:

Дописи, що надсилаються для публікації в газеті чи на її сайті мають подаватися тільки державною українською мовою. Всі, навіть найбільш схвальні й позитивні матеріали, викладені мовами іншими, розглядатися редакцією не будуть.

Правило 2:

Всі дописи, коментарі та повідомлення, які розміщуються їх авторами чи надходять до редакції “ДЗВОНУ”:

- НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ВИСЛОВІВ АБО ЗОБРАЖЕНЬ, ЩО МОЖУТЬ ОБРАЖАТИ НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ;

- НЕ МАЮТЬ ПРОПАГУВАТИ МІЖНАЦІОНАЛЬНУ, РЕЛІГІЙНУ ТА РАСОВУ НЕТЕРПИМІСТЬ АБО ЗАКЛИКАТИ ДО НАСИЛЬСТВА;

- НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ЖОДНОЇ НЕЦЕНЗУРНОЇ ЛЕКСИКИ ТА МАЮТЬ БУТИ ЕТИЧНИМИ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ІНШИХ УЧАСНИКІВ ДИСКУСІЇ, ЧИТАЧІВ, РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ;

- МАЮТЬ БУТИ АРГУМЕНТОВНИМИ ТА ВІДПОВІДАТИ ТЕМАТИЦІ ОБГОВОРЕННЯ;

- НЕ МОЖУТЬ СУПЕРЕЧИТИ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ УКРАЇНИ.

В разі порушення будь-якої з вимог Правила 2, автори таких матеріалів беззастережно заносяться нами у відповідний “чорний список”, а їх логін та реєстраційний e-mail тимчасово (а у разі повторних спроб, то й назавжди!) блокуються.

Правило 3:

Оскільки ми вважаємо абсолютну більшість наших читачів, авторів та коментаторів людьми адекватними налаштованими на конструктивне обговорення тематики дописів на “Дзвоні”,

- НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ З ОДНОГО IP ПІД РІЗНИМИ НІКАМИ ТА ЕЛЕКТРОННИМИ АДРЕСАМИ, РЕЄСТРАЦІЯ НА НЕІСНУЮЧІ ПОШТОВІ АДРЕСИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ НІКІВ (РЕЄСТРАЦІЯ З ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ НІКАМИ З МЕТОЮ ПЕРЕШКОДЖАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЇХ ІНШИМИ).

- ЗАБОРОНЕНА НАВМИСНА РЕЄСТРАЦІЯ НІКА – ДВІЙНИКА ТОГО, ЩО ВЖЕ ІСНУЄ.

Правило 4:

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗМІСТ БУДЬ-ЯКОГО ПОВІДОМЛЕННЯ НЕСЕ ТІЛЬКИ ЙОГО АВТОР.

Якщо ж з певних причин Адміністрація не встигне одразу відреагувати на факти порушення учасниками цих Правил, ми розраховуємо на Ваше розуміння й допомогу в справі їх виявлення задля перетворення веб-сайту газети “ДЗВІН” на взірець дотримання норм свободи слова, журналістської етики та національної самоповаги.

Всі Ваші зауваження та пропозиції з приводу наведених вище Правил так само вільно можна висловлювати у коментарях до цієї сторінки.

З повагою та надією на цікаве та взаємокорисне спілкування,
Редакція  та адміністрація сайту газети “ДЗВІН”.

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Давно пора! Бо після сьогоднішніх “коментаторів” склалося враження що в дурдомі день відкритих дверей))))

    • Відповіcти

      Я дякую за ведені правила на даний час вони не обхідні як ніколи, ”писаки” задовбали. Вони мішають вести нормальну дискусію,між нормальними читачами

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: