ДЗВІН

Черкаським підприємствам “впаяли” мільйон гривень штрафу за недобросовісну конкуренцію

8E65A91F-8722-411E-9418-8538ACD1D52D_mw1024_n_sБільше сотні порушень законодавства про захист економічної конкуренції за дев’ять місяців поточного року ліквідували спеціалісти Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Загалом, розглянуто сімдесят заяв на вказану тему та проведено два десятки перевірок підприємств та підприємців. За наслідком розгляду справ на порушників накладено штрафів на 1 мільйон гривень, понад 600 тисяч із яких вже сплачено до бюджету. Про це журналістам повідомив голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олександр Гладський.

Найчастіше недобросовісні конкуренти зловживають монопольним становищем. З початку року виявлено двадцять таких порушень. Серед порушників – комунальне підприємство «Водоканал» (Тальне), Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства і ПАТ «Комунальник». Кожне із підприємств розрахували тарифи на водопостачання та водовідведення всупереч вимогам затверджених урядом Порядків формування тарифів.

На загальну суму 42 тисячі гривень оштрафовано Чигиринську, Шполянська та Корсуньську державні районні лікарні ветеринарної медицинию. І теж за неправильно розраховані тарифи на ветеринарні послуги.

Ни ринку ритуальних послуг монопольним положенням зловживало комунальне підприємство «Місто», Уманського підприємства «Комунальник»

Такі ж порушення на ринку надання послуг із утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, допустили Жашківське виробниче управління житлово-комунальноого господарства, КП «Кам’янка-Житло» та КП «Виробниче житлово-експлуатаційне управління».

На ринку послуг з технічного обслуговування автомобілів у період гарантійного строку їх експлуатації монопольним становищем, як стверджують у тервідділенні АМКУ, зловживали ТОВ «Богдан-Логістик» та «Колос-Авто».

Попало у «чорний список» порушників антимонопольного законодавства і ПАТ «Черкасиобленерго».

Траплялись і випадки недобросовісної конкуренції. В основному фірми та підприємці надавали споживачам неправдиву інформацію щодо своїх товарів чи послуг, обманюючи споживачів. Загалом, брехливих продавців товарів і послуг оштрафували на 148 тисяч гривень.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: