ДЗВІН

Черкаський начальник міліції отримав генерала за «тітушок»?

DSC_0033Кидання на барикади «тітушок» свідчить про слабкість влади, – вважає депутат обласної ради, голова обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. На думку політика у влади повністю вичерпався ресурс впливу на суспільство, якщо вона вдалась до відверто бандитськиї дій – застосування сили проти демонстрантів і кидання проти громадян молодиків спортивної зовнішності, прозваних у народі «тітушками».

Черкаси не виняток. Фото, на яких міліціонери ледь не обнімаються із «тітушками» під час протестних акцій громади та опозиції, безпосередньо перед провокацією, бачили не тільки журналісти, але пересічні черкащани. Міліція ніяк це не коментує, бо усвідомлює, що засвітилась, і що рильце добряче у пушку. За те це коментують опозиціонери.

- Влада, яка кидає проти людей «тітушок», показує своє безсилля. Міліція, яка співпрацює із «ті тушками» і вчиняє разом із ними провокації – плямує репутацію правоохоронного органу. Але владу такий стан речей влаштовує. За що начальнику обласного управління міліції Володимиру Ліпандіну недавно дали генерала? Чи не за тих 120 «тітушок», які в Черкасах влаштовували провокації проти учасників мітингів, і які не понесли жодного покарання?, – обурився Анатолій Бондаренко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: