ДЗВІН

У Раді Європи не знали, що в Черкасах судять за підняття європрапора, і дали міськраді диплом

eu-flag889898рчосочсЧеркаську міську раду нагороджено дипломом за третє місце у номінації конкурсу «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади» за проект «Центр реінтеграції для бездомних осіб та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі. Організація надання комплексної соціальної допомоги бездомним особам», повідомляє прес-служба мерії.

Це відбулось у Міністерстві регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, де днями відбулась підсумкова конференція конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування – 2013».

Нагороду вручив представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні, голова офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскій та заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко.

Заступник директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко розповіла, що під час вручення нагород переможцям конкурсу Дмитро Ісаєнко наголосив на реалізації низки цікавих проектів у багатьох селах, селищах та містах, які значною мірою впливають на покращення життя.

За його словами, цього вдалось досягти завдяки активній роботі із запровадження засад ефективного, демократичного врядування, нової управлінської моделі, – з одного боку та готовності європейських програм до надання технічної допомоги Україні у втіленні зазначених проектів.

– Досвід Черкас у впровадженні партнерського проекту з реінтеграції бездомних осіб буде включено до збірки кращих практик місцевого самоврядування, яку буде видано у другій половині лютого 2014 року, – розповіла Юлія Валентинівна.

А також повідомила, що зазначений конкурс впроваджується Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» вже другий рік поспіль.

– Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. Цьогоріч фіналістами та переможцями конкурсу стали 41 орган місцевого самоврядування різних рівнів, які отримали дипломи та нагороди Ради Європи і Міністерства, – зауважила Юлія Ніконенко.

До речі, у 2013 році конкурс проводився за трьома категоріями: «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів», «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади», «Демократія участі: залучення громадян до справ громади».

Загалом на участь у конкурсі було подано 264 заявки, що майже у 3,3 рази перевищує кількість заявок минулого року.

Цікаво, як би відреагували європейські фахівці, якби знали, що в Черкасах за підняття біля мерії прапора Євросоюзу намагаються посадити у в’язницю кількох активістів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: