ДЗВІН

Черкаський Євромайдан!

Сьогодні звернувся до журналістської спільноти міста з проханням донести через засоби масової інформації заклик активізуватись громаді для участі в черкаському Євромайдані. Сьогодні і в середу збираємось о 18.00 на площі біля міської ради. В суботу о 12.00 проведемо підсумковий Євромайдан. Крім того, протягом цього тижня ми підготуємо бюлетень черкаського Євромайдану та докладемо всіх зусиль, щоб кожен житель міста його отримав. Мене особисто дуже дивує низька активність на місцях саме в регіонах центральної України, хоча можливо це пов’язано з розчаруванням в перевиборах, що відбулися минулої неділі.
Кожного дня в столиці перебуває від 70 до 100 осіб партійців від нашої політичної сили.Також багато людей їдуть самостійно. Перед Київською державою адміністрацією встановлено ще один намет від Тального. Черкащани працюють в охороні, на кухні та надають медичну допомогу. Під час одного чергування вночі до мене підходили представники партійних осередків від провладної партії на черкащині, які привезли допомогу учасникам Євромайдану та долучились до нього.
На сьогодні Євромайдан в Києві набуває ще більшої серйозності та організованості. Приємним є той факт, що свідомість людей перевищила політичні партії та владу. Зрозуміло, що Майдан ще не скоро матиме завершення, адже так швидко зняти нинішню владу неможливо. Також я вважаю, що потрібно діяти більш радикально, але в межах законодавства та не порушуючи Конституції. Нам не потрібно чекати санкцій від США та інших держав, ми можемо їх не дочекатись і багато втратити. Самостійно і разом, не порушуючи закон, народ України здатен вибороти своє право на гідне життя, відстояти свою позицію та досягнути бажаного результату.
Тому не будьте байдужими до власного майбутнього та долі своїх дітей! Тільки разом ми зможемо досягнути позитивних змін для держави!
Слава Україні!

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: