ДЗВІН

5 мільйонів доларів витратив Поплавський на підкуп в 194 окрузі, – КВУ

1384878108_poplavskyy-v-cheburechniyНа думку голови Черкаського обласного осередку Комітету виборців України Максима Михлика, після спрацювання на 194 окрузі масового підкупу виборців, вибори в Україні закінчилися.

“За нашими підрахунками, близько 5 мільйонів доларів витратила команда Поплавського на організацію системи підкупу виборців. 37,5 тисяч за нього пролосувало. Виходить, що один голос за Поплавського – це 1 тис. 100 гривень. Тобто, за 1 тис. 100 гривень можна купити всю країну. І місцеві, і президентські вибори, – сказав Михлик. – Черкащина в 2002 році стала полігоном для технології “Шуфрич 20 гривень”. Після цього було змінено виборчу систему на пропорційну. Ситуація змінилася і підкуп зник з поля зору. Повернулася “мажоритарка” і підкуп знову запрацював. Через 4 роки нові вибори. Будьте певні, на кожному окрузі і тис. 100 гривень – і вперед. Вибори закінчилися”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Такого безбожного роздавання грошей історія України ще не знала!
    Якщо навіть Ви відмовлялись,приходили вдруге,втретє і нагло пропонували спіпрацювати,тобто взяти гроші.
    Цинізм вищої проби.І все це на тлі злочинної бездіяльності влади та міліції ,яка потакала пройді.

  2. Відповіcти

    Задача Тулуба была не допустить в Черкассах победы Булатецкого, а то, не дай Бог, и сам бы лишился кресла. А поэтому он сделал ВСЁ возможное, чтобы этого не случилось. Уже одно внезапное появление Поплавского за 1 месяц до выборов приводит к мысли, что его просто уговорили, зная всеобщую любовь к этому юному орлу.”ОН” запустил пару лифтов, “ОН” запустил троллейбусы в выходные (т.е. решил наболевшие вопросы, что и требовалось), ну а напоследок подкинул деньжат, воткрытую, безнаказанно! КТО заказчик ?- правильно мыслите! А исполнитель ещё и выиграше остался: будет получать 20 тысяч, иметь кучу льгот и привилегий. Грязно? Грязно! И что?

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: