ДЗВІН

Голова дачного кооперативу «Фотон» публічно їв документи

42589552Справа відомого провокатора із Черкас пана Матюші, живе і процвітає. Пан Матюша на минулорічних виборах на 197-му виборчому окрузі прославився тим, що намагався з’їсти виборчий протокол на засіданні окружної виборчої комісії. На минулих вихідних «подвиг Матюші» повторив екс-депутат Черкаської міськради Ігор Приходько. У ході зборів даного кооперативу «Фотон» він намагався з’їсти документацію кооперативу.

За плечима ексдепутата добрячий досвід участі у сумнівних операціях. Ігор Приходько запам’ятався як головний персонаж корупційного скандалу у Черкаській міськраді. Сивочолого депутата у свій час ухопили на чималому хабарі і на кілька місяців упекли до казематів Черкаського СІЗО. Зі слідчого ізолятора Ігор Приходько вийшов із обвинувальним кримінальним вироком. Та це не зламало і не зупинило нашого героя. Пройшовши у міськраді добру школу Ігор Приходько почав війну у «Фотоні». Бойові дії, що розгорнулись кілька років тому, тривають досі.

Яскравими кримінально-драматичними подіями ознаменувались останні збори членів кооперативу, що відбулись у минулі вихідні у Палаці молоді в Черкасах. Ці події висвітила телекомпанія «ВІККА», чиї журналісти опинились у епіцентрі дачного скандалу.

«Фотонівці» повідомили на телекамеру, що руками Ігоря Приходька нібито орудує земельна мафія, яка хоче відібрати у дачників їх ділянки. Адже ті ділянки – ласий шматок для приватної забудови, бо знаходяться у привабливому місті на березі Дніпра.

Кульмінацією зборів стала штурханина на сцені залу, у якій брали участь дачники і група підтримки Ігоря Приходька. За правилами жанру у найнапруженіший момент боротьби у залі зникло світло. Ігор Приходько намагався ретируватись із документами кооперативу. Втікачу не дали зникнути дачники і Ігор Приходько, зрозумівши, що не втече, спробував з’їсти документи. Процес «харчування паперами» припинили працівники міліції, які і вивели Ігоря Приходька із зали.

Та радіти перемозі «фотонівцям» зарано. Ігор Приходько винним себе не визнає, і, скоріше за все, у недалекому майбутньому, ще нагадає супротивникам про себе.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    мо й собі попробувати протоколи погризти))) смачні, напевно))))

  2. Відповіcти

    Протяґом останніх рік півтора неодноразово доводилося чути про дачний кооператив “Фотон” його голів, а особливо про його бухгалтера Галину Сидорчук та навближену до неї подружню чету Волошиних, всі троє зараз проживають в одному будинку по Шевченка,200. Якщо аферистка Г.Сидорчук, голишня бухгалтер “Обласної типографії” по Громова, більш відомої, як “Графія Україна”, яка підбурила до захвату підприємства колишніми працівниками, створила фіктивне підприємство орендарів а потім начебто передала туди майно підприємства (чомусь в Полтаву), а потім отримала від австріяків за чутками біля 40 тисяч долларів за які купила собі двокімнатну квартиру в будинку по Гоголя221. Намутила ділов там з ОСББ і продавши квартиру переселелася на Шевченка,200. А хто тоді такі Волошини? Шістки у Сидорчук та Приходька? У який спосіб і кому “прийшла в тупу” голову ідея змінити організаційно-правову форму садове товариство на ТОВ ” Приходько – Сидорчук і корпорейшен”?

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: