ДЗВІН

“Наша помилка – великі сподівання на міліцію”, – активіст “Опори”

http://photo.unian.netПравоохоронні органи продемонстрували кричущу бездіяльність у розслідуванні фактів підкупу по 194 виборчому окрузі. Саме перебульшене сподівання на міліцію в цьому питанні і стало помилкою громадських організацій, які слідкували за дотриманням закону у виборчих перегонах на довиборах у Верховну Раду 15 грудня.

“Випадки підкупу виборців на 194 окрузі фіксувалися і членами нашої організації, і журналістами, іншими спостерігачами у досить великому масштабі до виборів. Особисто мною були написані по конкретному факту заява в міліцію. Є свідки, аудіо, відео, на якому записано, що конкретно пропонується 200 гривень за Поплавського до виборів і 150 гривень після. Це відео я надав у Соснівський РВ міліції. Я не побачив жодної дії міліції. Наша помилка в тому, що ми мали певні сподівання на правоохоронні органи. Міліція неадекватно відреагували на це порушення закону”, – вважає координатор виборчих програм ГМ “Опора” в Черкаській області Сергій Варич.

На переконання члена окружкому 194 округу Анатолія Курятника, наказ правоохоронцям ігнорувати звернення про підкуп йшов “зверху”.

“Я єдиний із 18 членів ОВК підписав підсумковий протокол із окремою думкою, в якій виклав факти підкупу. Бо мені особисто агітатори від Поплавського пропонували гроші. Був свідком затримання скупщиків на Гоголя, 490. Я написав особисто дві заяви пану Ліпандіну і в обласну прокуратури. Нуль реакції. Я вважаю вказівкою вищестоячих чиновників не розглядать це питання”, – вважає Курятник.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    не можете Ви то зверніться до Кармазіна ! І все стане на місце- чи він справедливий чи куплений.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: