ДЗВІН

У екс-столиці козацької України – Чигирина нові друзі. Із “москалів”

Чиновники із Чигирина, мабуть, у пам’ять про Переяслівську раду, почоломкались з “москалями”. Днями підписано договір про співпрацю між Чигиринською райдержадміністрацією та населеним пунктом Московської області РФ – міським поселенням Наро-Фомінськ.

З російської сторони доленосний для Чигиринщини документ підписав перший заступник голови адміністрації вказаного населеного пункту Ігор Степаненко (у Росії ледь не більшість ключових посад в країні обіймають люди із українськими прізвищами).

Інтереси чигиринської громади, як повідомив сайт Черкаської ОДА, представляли голова райдержадміністрації Олександр Цисаренко та голова районної ради Ганна Совгира.

«Перший заступник голови адміністрації міського поселення Наро-Фомінськ Ігор Степаненко підкреслив, що підписання цього договору сприятиме налагодженню взаємовигідних партнерських зв’язків, розширенню та поглибленню взаємної співпраці між двома народами.

Він зазначив, що договором передбачено організацію спільних починань у сфері економіки, розвитку підприємництва, культури, мистецтва, освіти, спорту й туризму. На згадку про цю визначну віху в історії двох споріднених земель сторони обмінялися цінними подарунками. Чигиринці подарували наро-фомінцям святий український оберег – вишитий рушник та символ сили духу, свободи та впевненості у майбутньому – гетьманську булаву», – пише Інтернет-сайт Черкаської ОДА.

Мабуть представники чигиринської влади геть забули настанови Великого кобзаря: «…Кохайтеся, чорноброві, та не з москалями…».

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: