ДЗВІН

Одарич “підлизався” до Президента

ÅÁÐÐ ïîäïèñàë äîãîâîð ñ âëàñòÿìè ×åðêàññ äëÿ ìîäåðíèçàöèè ñèñòåì òåïëî- è âîäîñíàáæåíèÿМіський голова Черкас Сергій Одарич позитивно оцінив візит Президента України Віктора Януковича до Черкас. За його словами, поїздка виявилася ефективною та перспективною для Черкас.

Зокрема глава держави відвідав Центр надання адміністративних послуг, нагадує прес-служба мерії.

— Ми поспілкувалися з Віктором Януковичем у процесі візиту до ЦНАПу і по дорозі до діагностичного центру. Мене здивувала глибина знань Віктора Януковича щодо питань надання адміністративних послуг. Я очікував, що буде спілкування поверхове, в загальних рисах. Однак судячи з доручень, які він давав, Віктор Федорович володіє питаннями адміністративних послуг, – сказав Сергій Олегович.

Під час візиту Сергій Одарич та Віктор Янукович обговорили питання реєстру речових прав на нерухоме майно. Зараз цю послугу надають у ЦНАПі. Раніше – в БТІ. Складність надання цієї послуги полягає у тому, що через низку бюрократичних перепон (численне копіювання документів, написання заяв вручну і обов’язково синьою кульковою пастою та інше) заявник отримує документ лише через кілька тижнів.

– Я пояснив всі ці маразматичні речі Віктору Федоровичу. Вдячний йому за блискавичну реакцію. Відповідні доручення відразу отримав Міністр економіки України. Окрім того, Президент зателефонував Миколі Азарову і пояснив йому ситуацію із наданням адміністративних послуг. І в той же день уряд змінив напрям своєї роботи і обговорював покращення роботи державного реєстру речових прав на нерухоме майно, – розповів Сергій Одарич.

Того ж дня усі пропозиції були надані Уряду та Міністерству економіки. Міський голова сподівається, що цього тижня будуть ухвалені відповідні рішення, і процедури нарешті спростять.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: