ДЗВІН

Ботнар навіть радий домашньому арешту, бо долікував застуду

Керівник Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар другий тиждень керує партійним осередком з дому. 28 січня Катеринопільський райсуд обрав йому запобіжний захід двомісячний домашний арешт.

DSC_1018

Катеринопільський суд запроторивши Ботнара під домашній арешт змусив очільника обласної “Свободи” давати сьогодняшню прес-конференцію по Skype

Ботнара звинуватили у порушенні трьох статей Кримінального кодексу України. Зокрема, йому інкримінують захоплення адміністративного приміщення 26 січня, а також організацію масових заворушень в ніч на 27 січня. Нагадаємо, йдеться про проведення засідання Народної ради Черкащини, яке пройшло в 26 лютого в Будинку політпросвіти. Тоді ключі мітингувальникам дав особисто директор Будинку політпросвіти. Друге звинувачення стосується провокації з Автомайданом.

І якщо по першому випадку Ботнар на місці події хоча би був, то про другий зазначає – участі в “другому штурмі ОДА”, яким завершилася акція Автомайдану (а насправді – провокація за участю тітушок і “Беркуту”) не брав.

Звинувачення “свободівець” вважає безпідставними і безглуздими. А ініціаторами політичного переслідування проти себе як представника опозиції називає обласну владу на чолі з губернатором Сергієм Тулубом.

“Режим Януковича, який уособлюється на Черкащині гауляйтером Тулубом, чинить терор, послідовно залякуючи як мешканців, так і зокрема активісті вопозиції і громади, вчиняючи політичний тиск і репресії, – сказав Ботнар під час сьогоднішньої прес-конференції по “скайпу”, – Тулуб розгорнув небачені з часів більшовиків 20-х років і німецької окупації 40-х років репресії в області. На Черкащині влада вийшла з правового поля”.

За словами Ботнара, пріорітетами для опозиції і активної громадськості лишається  створення Народних рад на місцях і загонів самооборони, донесення до ширшого загалу ідей Майдану.

“Запроторивши одного Ботнара під домашній арешт нічого насправді не змінило. Я так само можу спілкуватися з однопартійцями. Керую обласною організацією з дому, –зауважив “свободівець”. – В останні дні перед затриманням я уже відчував застуду, намагався збивати температуру, але продовжував ходити на заходи. Але мене затримали, посадили під домашній арешт і я хоча би мав можливість трохи поборотися з застудою”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: