ДЗВІН

“40% міліціонерів готові перейти на бік народу”, – екс-начальник черкаського МВС готовий вивести на вулиці людей

kapliy3Генерал міліції, колишній начальник Управління МВС у Черкаській області та в.о. начальника УСБУ регіону Микола Каплій дає три дні владі й силовикам області для того, щоб вони прийняли рішення, яке б знизило розпалювання емоцій в суспільстві. Про це Микола Каплій повідомив у коментарі “Прочерку” .

“Декому слід зупинитися. Оті організовані захвати і звільнення облдержадміністрації… У 2004 році, коли деякі гарячі голови закликали штурмувати владу в Черкасах, я став між міліцією і народом. Нині ж, коли 23 січня був так званий штурм ОДА, який нібито організувала опозиція, я саме возив дитину на лікування за кордон. Якби я знав про цей “штурм”, то знову б намагався спинити це! Бо насправді ніякого захвату влади не було. Це було інсценування! – переконаний Микола Каплій.

Зараз генерал міліції Каплій стверджує, що має інформацію про “речі, які особисто творив Ліпандін, про людей, яких привозили для провокацій в Черкаси, про те, де вони базувалися”.

Після того, як спливе час, який генерал дав владі й міліції, щоб виробити якесь рішення для нормалізації ситуації на Черкащині, Каплій навіть готовий організувати і вивести людей для захисту своїх прав.

“Після усіх цих безчинств я мав розмови з людьми, які готові захистити черкащан. Це і афганці, і прості громадяни. Я розраховував на 10 тисяч. Вже зараз готові вийти більше! При цьому я знаю абсолютно точну кількість міліціонерів на Черкащині. Тож якщо міліцейське керівництво і влада не почує громадян, ми вийдемо усі на вулицю! І ми не будемо громити щось, захоплювати якісь будівлі. Але я знаю, як організувати людей. Крім того, як я говорив раніше, якщо я звернуся до міліціонерів, то 40% одразу перейде на сторону народу”, – підкреслив Микола Каплій.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: