ДЗВІН

Ботнар вважає сина політв’язня і засновника УНА “карикатурою на українського націоналіста”

DSC_0014Днями у соціальних мережах та низці черкаських електронних ЗМІ було опубліковано відкритого листа уманчанина Миколи Лупиноса про свій вихід з місцевого осередку ВО “Свобода”. Хлопець, син українського політв’язня та одного з засновників Української національної асамблеї (УНА) Анатолія Лупиноса, жорстко розкритикував лідера обласної “Свободи” Юрія Ботнара, зокрема, методи його керування осередком.

Ботнар, коментуючи заяву Лупиноса, назвав її неправдивою й провокативною, а ажіотаж навколо конфлікту роздутим. Втім, зазначив, що до суду подавати на колишнього однопартійця не буде.

Подаємо витяги з прямої мови Юрія Ботнара:

…Микола Лупинос вступив у ВО “Свобода” у квітня 2010 року і остаточно вийшов з партії у квітні 2011 року. Чому ця заява з’явилася через два роки після того – питання риторичне.

Ботнар був дуже близький до того, щоб його виключили, але Лупинос устиг написати заяву про вихід із партії.

…Заява Лупиноса за стилістикою написання схожа на твори уманського журналіста Володимира Гамалиці, то для мене є очевидним, що це є відповіддю Гамалиці, а не Лупиноса на той пост у фейсбуці, де я в доволі легкій і жартівливій формі навів невідповідність між декларуванням аполітичності святкування Івана Купайла в Умані і наявності у підтримці заходу політичних фігур, зокрема, нардепа-”регіонала” Антона Яценка – “тушки”, мільярдера, “тендерного генія”.

…Якщо були факти якогось побиття чи приниження, було би доцільно відразу звернутися в партійний суд і правоохоронні органи. Але правоохоронні органи вже тоді цікавилися Миколою Лупиносом. Зокрема, перед тим, як він вийшов з партії, він сам розповідав, що його запрошували на розмову в міліцію по підозрі крадіжки мобільного телефона в якійсь компанії.

…Микола Лупинос прийшов у партію як активна молода людина. Проте з часом він, можливо, переглянув якійсь свої життєві позиції чи просто йому набридло… Його слова й дії почали розходитися суттєво і, до того всього, він активізував образ життя, який не відповідає званню “націоналіст”. В соціальних мережах писав пости, в яких опублічував, що любить уживати алкоголь, пости з московською лайкою, ті всі футболки “водка конектінг піпл” і всі ті походи в клуби-бари і фотографування обов’язково з пивом і сигаретою – це не дуже добре…

…Я добре знаю Миколу Лупиноса. Рік він був у партії і ще півроку перед тим ми з ним спілкувалися. Якщо будь-яка молода людина приходить у партію, я сподіваюся, що з неї розвинеться націоналіст, який би міг стати основою нової націоналістичної влади, але він жодним чином не відповідав ні моїм уявленням, ні уявленням пересічного націоналіста. Він хіба що був карикатурою на україснського націоналіста, якою лишається і нині. І це прикро.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Сопляк цей ботнар, щоб щось там патякати.. Зарозуміла вискочка.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: