ДЗВІН

Начальник Черкаського УМВС не зустрівся з єврейською громадою. Завтра вони спробують поговорити про антисемітизм з прокурором

Безымянный2Єврейська громада Черкас дуже стурбована тими проявами антисемітизму, які спостерігались минулого тижня, коли на опозиційний мітинг на Театральному майдані прийшли невідомі провокатори у футболках із написом “Бий жидів!”. Тоді активісти опозиції примусили молодиків зняти футболки, затримали одного із них і передали міліції, однак правоохоронці його відпустили.

“Ми дуже стурбовані. На жаль, через інтернет про цей прояв нетерпимості стало відомо і в Ізраїлі, і в Сполучених Штатах Америки. Люди дзвонять і питають, що нам, вже не їхать до вас у місто, у вас небезпечно? Прикро це чути”, – прокоментував ситуацію глава черкаської єврейської громади Давид Летичевський.

У коментарі журналістам “Дзвону” він повідомив, що сьогодні було підготовлено відповідного листа начальнику обласного УМВС Валерію Дерновому, і представники єврейської громади хотіли з ним зустрітись. Однак Дерновий повідомив, що не буде зайнятий, тож євреї віднесуть свого листа у канцелярію УМВС.

“Завтра спробуємо зустрітись із прокурором області, може, він зможе з нами зустрітись”, – висловив сподівання Летичевський.

Утім, черкаська єврейська громада не хотіла б піднімати багато шуму навколо інциденту, оскільки черкаські євреї люблять своє місто і їх ображає те, що про нього може піти погана слава.

“Якщо черкаські правоохоронці також люблять своє місто, то вони самі оперативно відреагують, знайдуть винних і покарають їх згідно із законом”, – сказав Давид Летичевський.

Між тим в опозиції стверджують, що подібні футболки мали “засвітитись на багатьох мітингах в Україні, однак керівники усіх областей, крім Черкаської, відмовились брати участь у спланованій провокації. Про це вчора під час прес-конференції в УНІАНі заявив депутат Уманської міської ради, організатор опозиційного мітингу у Черкасах 6 квітня Максим Поляков.

“Сьогодні спробую зв’язатися з сенатором США. Світові держави стурбовані закликами “Бий жидів!”, які невідомі провокатори нанесли на свої футболки під час мітингу в Черкасах. Вина у скоєному повністю лежить на губернаторові Тулубу. Наскільки мені відомо, подібні провокаційні футболки пропонували вдягти на багатьох мітингах в Україні. Всі губернатори відмовилися, а лише Тулуб погодився. То ж ми вимагаємо покарання не тільки для виконавців, а й для замовників акції. Сподіваємося, що тепер міліція зможе знайти їх”, – наголосив опозиціонер.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: