ДЗВІН

У Золотоноші і Кам’янці відзначили День Героїв

Марш Патріотів. Кам'янка25 травня 2013 року в Золотоноші та Кам’янці місцеві організації ВО «Свобода» організували численні заходи на відзначення Дня Героїв України. Про це повідомляє прес-служба обласної “Свободи”.

Золотоніська міська організація ВО «Свобода» та ВМГО «Сокіл» у пам’ять про воїнів полку Чорних Запорожців Армії УНР, які в часи визвольних змагань 1917-1921 років здійснили військову спробу очистити місто Золотоношу від військ большевицьких окупантів, а також інших Героїв України провели автопробіг, після якого відбулася піша хода. Учасники акції скандували гасла «Героям України слава!», «Герої не вмирають! Вмирають вороги!», «Герої не бухали! Герої воювали!» та ін.

Проведений захід зацікавив мешканців міста Золотоноші та отримав схвалення.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку керівник Золотоніської міської організації ВО «Свобода» Олександр Лошков зазначив, що Герої України, зокрема воїни полку Чорних Запорожців Армії УНР, які брали участь у Першому зимовому поході 1919-1920 років і брали 15 лютого 1920 року участь у визволенні міста Золотоноші від червоних окупантів, завжди залишаться в пам’яті нащадків. І обов’язок націоналістів – поширювати інформацію про події визвольних змагань 1917-1921 років та доносити її до українців такою, якою вона насправді є, а не за приписами «старшого брата».

Кам’янська районна організація ВО «Свобода» спільно з обласними осередками ВМГО «Сокіл», МГО «Студентська Свобода» та іншими опозиційними організаціями у пам’ять про Героїв України провела Марш Патріотів та громадсько-політичну акцію.

Більше сотні націоналістів із Кам’янки, Сміли, Черкас та Чорнобаю, які брали участь у марші, окрім портрета Тараса Шевченка, несли великий стяг України, різноманітні плакати та проголошували гасла: «Наша країна – наші правила!», «Пам’ятай, чужинець! Тут господар українець!», «Героям України тричі: Слава! Слава! Слава!», «Ні фашизму! Ні комунізму!»

Колона учасників зупинилася біля монумента Тарасові Шевченку, де націоналісти поклали квіти та заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».

Хода закінчилась громадсько-політичною акцією на центральному майдані міста. Акція була організована у вигляді історичного журналу: учасники розповідали про різні періоди історії України починаючи від Київської Русі до сьогодення, співали українських пісень.

Виступаючи на акції, виконувач обов’язків голови Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар зазначив: «Сьогодні в Україні відбувається перекручення логіки: чорне називають білим, а біле – чорним. Людей, які грабують державу і знищують її, називають «героями», як-от Тулуба, а справжніх Героїв не визнають. Нарешті ми маємо відділити зерно від полови та усвідомити: прибічники Партії Регіонів – от хто справжні фашисти! Український народ має зовсім інші цінності, і Герої наші – це великі люди. Наслідуючи їхній приклад, ми убережемо країну від біло-блакитної навали».

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: