ДЗВІН

Жуковську готують в мери Черкас?

e73add420bf25bae1663eb9708c449a5На фінішну пряму виходить висунення кандидатів у депутати на перевиборах до Верховної Ради. Проте серед бажаючих позмагатись із Миколою Булатецьким за депутатський мандат досі не з’явилось прізвище його головного конкурента на минулих виборах – Валентини Жуковської. Ймовірно, її патрон Дмитро Фірташ вже не хоче просувати свого кандидата у парламент, а готує Жуковську на змагання за вакантне крісло мера Черкас.

Тим часом Микола Булатецький виглядає дещо розчарованим, бо не бачить серед зареєстрованих кандидатів достойних суперників. Депутат міськради, регіонал Олексій Арсенюк, ще мілко плаває, щоб створити Булатецькому конкуренцію. А «грошовий мішок» Олег Свинарчук – президент корпорації «Богдан» на фоні згортання виробництва у Черкасах теж особливою популярністю серед черкащан похвалитись не може.

“Мені здається, що цікавішим для Фірташа сьогодні є контроль над Черкасами за зразком Одарича-Бродського. Навіщо йому один народний депутат із 450-ти, якщо можна взяти в “розход” ціле місто? А Одарич показав, що це може бути навіть дуже прибутковим”, – припустив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: