ДЗВІН

На Арсенюка найшла «планєта». Він не хоче в мери Черкас, а хоче… «зарізати» Карася

8f7faeb268304a8b2f262b54aa43ef6f_cr-215x142Стаття «Дзвону» «Депутат Арсенюк мітить у мери», що була опублікована 12 серпня, викликала бурхливу реакцію новоспеченого депутата Черкаської міськради, регіонала Олексія Арсенюка. Днями з’явився прес-реліз, в якому викладено позицію Арсенюка щодо його ймовірного намагання вскочити у крісло мера Черкас. Позиція виявилась досить емоційною і… комічною. Олексій Арсенюк одночасно веде активну кампанію та щосили б’є себе кулаком в груди і доказує, що бути мером Черкас зовсім не хоче. Це нагадує трагікомічну бувальщину, в якій жінка, зненацька повернувшись додому, застала свого благовірного із коханкою. Обоє у чому мати народила. Та це не завадило чоловіку твердити: «Люба моя, не вір очам своїм, а вір моїй чистій совісті»…

Маніфест Олексія Арсенюка про відречення від зазіхань на черкаський престол має величезу історичну цінність, тому цитуємо його дослівно: «Сьогодні мені закидають, що своєю активною роботою я у перспективі хочу потрапити у крісло мера міста, але я навіть не думаю про цю посаду: активів, із якими можна працювати і робити щось для Черкас, у міста не залишилось. Після останнього міського голови місто лишилось розкраденим і розпроданим: залишилось тільки продати приміщення міськвиконкому. Передчуваю, що скоро на посаду міського голови уже почнуть припрошувати – і ніхто не захоче туди іти. Бо міський голова повинен займатися не політикою, а господарюванням – вивезенням сміття, підготовкою міста до зими. А з тими активами, що залишились сьогодні у міста, це – величезна проблема… Я роблю щось для міста, бо просто не можу дивитись спокійно, як воно гине. І нехай те, що я роблю для міста сьогодні, мені і закидають як особисті інтереси, то я на це відповім так: аби кожен дивився на все у Черкасах, як на своє особисте – і робив, як для себе – місто процвітало б».

Того ж дня на світ з’явився і інший прес-реліз, у якому регіонал Олексій Арсенюк так палко доводив, що критикуючи владу він не знаходиться в опозиції до влади, що ледь мене не переконав у тому, що він чи не найперший у Черкасах опозиціонер. При чому саме такий опозиціонер, який перебуває у опозиції до опозиції.

Мабуть, у Арсенюка є ще і якась образа на заступника мера Черкас Павла Карася. Бо чого б раптом він натякав на те, що Карася, непогано б було зарізати як барана? Цитуємо оригінал: «Відразу після відпустки я збираюсь підняти питання про звіт Павла Карася перед містом і депутатами. Нехай розкаже, що зробив позитивного для міста за час своєї роботи. Крім того, що витрачав бюджетні кошти, катаючись по відрядженнях… Толку з них? Подивитись, як люди живуть? Та ми що, самі не маємо мізків – робити своїм розумом? А якщо мізків дійсно не вистачає – то людині нічого робити при владі: барана легше зарізати, ніж навчити…».

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    З одного заголовка лише насміялася…

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: