ДЗВІН

Збудована рік тому за 44 млн. грн. “Авто-ріка” в Каневі – розвалюється

DSC_0223Є загроза, що із розрекламованих сотень об’єктів, які типу збудувала нова влада начолі з губернатором Сергієм Тулубом, стане на один менше – здана трохи більше року тому “Авто-ріка” в Каневі розвалюється.

На реконструкцію старого автовокзалу і перетворення його у суперсучасний двоповерховий комплекс “Авто-ріка”, що мав би одночасно слугувати і автовокзалом і річковим портом, витратили з бюджету 44 мільйони гривень. Сам термінал завершили повністю, однак частина приплавів так і залишилась недоведеними до ладу.

Утім, жителі Канева та району через це не дуже засмутились, адже приплав – радше місце для прогулянок, оскільки обіцяні Тулубум прогулянкові катери Дніпром так і не закурсували. А вже восени минулого року, через кілька місяців після урочистого перерізання стрічки, почала даватись взнаки “якість” будівництва. Першим зламався ліфт для інвалідів вартістю близько 800 тисяч гривень. Прикметно, що в часі поломка збіглась із підрахунком голосів на 197-ій ОВК, яка була розміщена в цьому приміщенні, тож керівництво “Авто-ріки” навіть спробувало “вибити” гроші із переможця виборів Леоніда Даценка.

Весною почав текти дах. Цієї надто дощової осені дірок в покрівлі побільшало, тож сьогодні “Авто-ріка” заставлена відрами, у які скрапує вода. Ходять чутки, що через брак коштів на утримання комплексу, його можуть передати у комунальну власність міста, однак депутати Канівради категорочно проти.

“Комплекс дорогий в експлуатації і збудований неякісно, чим далі – тим сильніше буде даватись взнаки халтура, а оскільки в нього було вкладено велику суму із Держбюджету, то ми не хочемо брати на себе відповідальність, – кажуть вони. – Хай би прокуратура поцікавилась, чому “Авто-ріка” розвалюється. Думаємо, це було б цікаво дізнатись і громаді міста”.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: