ДЗВІН

За спробу вирівняти дорогу черкаського “свободівця” оштрафували

medium_53871Сьогодні Черкаська міська організація Всеукраїнського “Свобода” пікетувала Черкаський районний апеляційний суд на підтримку жителя села Юрпіль Маньківського району свободівця Віктора Гуцаленка, якого звинувачують у нібито руйнуванні сільської дороги. Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

Близько двох десятків свободівців вийшли підтримати Віктора Гуцаленка під час судового засідання апеляційного суду. Як тільки націоналісти почали розгортати прапори, до них підійшов міліціянт та, не представившись, почав вимагати залишити територію суду й вийти за огорожу. Проте пікетувальники залишилися. Апеляційний суд, справно працюючи на чинну владу, дуже швидко та впевнено підтвердив попередній вирок: за спробу вирівняти дорогу Віктор Гуцаленко має сплатити штраф.

“Сьогодні ми вчергове стали свідками того, що в Україні немає правосуддя, адже безглузде рішення про визнання винним нашого побратима Віктора Гуцаленка, яке ухвалив Маньківський районний суд, повністю підтримав апеляційний суд, який мав би ретельніше розглядати справи. Антинародний режим зробив “ручним” вже все – від Конституційного Суду і Кабінету Міністрів до сільської ради чи будь-якої установи. Але режим Януковича не може зробити “ручними” українців, які дедалі більше самі стають владою. Судді та чинна влада можуть продукувати зараз будь-які рішення, але вже незабаром, коли влада належатиме українцям, судити і владців, і продажних, відірваних від правосуддя суддів буде народ” – зазначив керівник Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: