ДЗВІН

Кам’янського мера за корупцію оштрафували на 850 гривень

1322723881_1120_101Сьогодні, Апеляційний суд Черкаської області, заслухавши доводи прокурора, залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення Кам’янського міського голову. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Установлено, що вказаний міський голова, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, займався підприємницькою діяльністю, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

В результаті чого, відповідно до ч. 1 ст. 172-4 КУпАП на службовця, за погодженням прокурора, спецпідрозділом УСБУ в області складено протокол про вчинення корупційного правопорушення.

В подальшому, Соснівським районним судом м. Черкаси його визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 850 гривень з конфіскацією неправомірної вигоди.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції вказана особа подала скаргу до Апеляційного суду Черкаської області.

Довідково: відповідно до ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, підлягає звільненню з відповідних посад у триденний строк з дня отримання органом місцевого самоврядування копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: