ДЗВІН

Абсурд зашкалює – перед приїздом Яценюка у Шполі спиляли покажчик географічного центру України

19_08_1Учора спиляли покажчик географічного центру України серед поля поблизу Шполи. Представники опозиції Черкащини схильні бачити тут підступи влади. Адже на 24 серпня запланував свій візит на Шполянщину голова політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк, щоб відзначити День Незалежності України тут, у самому центрі держави.

“Покажчик спиляний невідомими, та впевнений: тут не обійшлося без влади. Покажчик був зрізаний повністю, щоб ми не підняли прапор України. Доходить до абсурду. Якщо влада боїться, що ми піднямемо жовто-блакитний стяг і закличемо українців шанувати Незалежність України, про що може далі йти мова?, – обурився голова Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко. – Але ми не перенесемо наші заходи. Приємно що, Черкащина стає центром громадського руху: таборування “Батьківщини молодої” в Каневі минулих вихідних, 24 серпня в Шполі, куди з’їдуться лідери “Батьківщини”, народні депутати й громадські активісти”.

19_08_2

Член політради ВО “Батьківщина” Максим Поляков розцінює дії влади по знищенню покажчика як злочин.

“Я хочу звернутися до начальника управління МВС в області, до обласного прокурора, щоб вони викликали губернатора до себе і спитали: “Чому знищуються пам’ятники на Черкащині?”. Уявіть, щоб ми подали заявку про святкування Дня Незалежності в Каневі біля пам’ятника Шевченку. То що, Тулуб і Шевченка демонтував би?, – зазначив Поляков. – 10 днів тому Тулуб не знав, де той покажчик знаходиться. Він був у занедбаному стані, там паслися кози… Як тільки Тулуб дізнався, що “Батьківщина” планує відзначити там захід і підняти прапор, почалися тортури. Насамперед для голови райдержадміністрації і райради, яких запросили в Черкаси і сказали: “Якщо дасте провести Яценюку захід, будуть нові голови РДА і райради”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    а що ми ще можемо… варить борщ. розгортать найбільшого прапора.
    говорити про все що недає людям нічого… а де ж дії викладені у виборчих
    прогамах…

  2. Відповіcти

    Дійсно повний абсурд влада боїться опозиції що навіть спиляла географічний покажчик

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: