ДЗВІН

У Міжнародному запливі через Дніпро перемогло подружжя черкаських спортсменів (фото)

1011429_416487441801363_1333774673_nПара титулованих тріатлоністів із Черкас, Олексій і Катерина Сюткіни, стали лідерами на Міжнародному запливі через Дніпро, який відбувся в Черкасах 17 серпня.

Олексій Сюткін подолав 10-кілометрову відстань з Чапаївки до Черкас за 1 год 56 хв. і став першим, другою фінішувала його дружина Катерина з показником 2 год 7 хв. Відразу після змагань Сюткіни вирушили у Запоріжжя на чемпіонат України з тріатлону.

Єдиний учасник-іноземець запливу, німець Томас Реєз прибув четвертим, подолавши дистанцію за 2 год. 42 хв.

Разом з дорослими учасниками на 10-кілометровій дистанції стартували й юні триатлоністи. Вони хотіли лише пропливти тільки кілька кілометрів, а потім повернутися на берег. Але 13-річний Денис Снесарь знайшов у собі сили й проплив усю відстань до кінця! У човні супроводу була його мама й за сумісництвом тренер Лариса Снесарь. Наприкінці запливу вона стрибнула у воду і вже пливла разом з сином, підтримуючи його дух. Час Дениса 3 год. 24 хв.

Щодо дитячого запливу, то тут у змаганні із 8 учасників переміг 14-річний Станіслав Мединський. Хлопець здолав 300-метрову дистанцію за 6 хвилин 30 секунд.

Наступного року організатори збираються здійснити естафетний заплив Дніпром по всій території України загальною протяжністю дистанції близько 1,2 тис. км. До цього заходу планують залучити всі області, якими протікає головна водна артерія країни.

Варвара Горова

16_08_3 16_08_2 16_08

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: