ДЗВІН

Коли громада активна у захисті своїх інтересів – вона перемагає

Скандальне будівництво торгівельного павільйону поблизу житлового будинку по бул. Шевченка 132, проти якого протестувати містяни, припинено.

Отримала відповідь на свій депутатський запит від в.о. міського голови Черкас Віктора Білоусова стосовно незаконного будівництва торгівельного павільйону за цією адресою.  “Управлінням планування та архітектури департаменту архітектури, містобудування та інспектування анульовано паспорт прив’язки тимчасової споруди ФОП Крапивіна Л.Л. від 03.04.2013 №152″, – пише Білоусов і додає копію наказу за підписом начальника зазначеного управління Віталія Чернухи. Чернуха зазначає, що паспорт прив’язки анульовано на виконання подання прокурора міста С.Іванова.

Фактично спорудження магазину припинено і мешканці будинку по бул. Шевченка 132, які протестували проти дошкульного будівництва, перемогли.

Пишаюся людьми, які можуть постояти самі за себе, коли порушуються їх інтереси і права. Хотілося б, аби цей випадок став прикладом результативної співпраці між депутатом і громадою!

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: