ДЗВІН

“Вільний демократ” вважає, що в Бондаренка хвороблива уява

63c386c31ec3c9be8a0c933517583f05Лідер депутатської групи “вільних демократів” у Черкаській міській раді Олег Ліходькін перевірятиме заяву члена виконавчого комітету Анатолія Бондаренка про те, що чотири роки завод “Богдан” не може приватизувати земельну ділянку, де розташовані виробничі потужності.

“Уперше чую, щоб “Богдан” звертався за виділенням земельної ділянки і не отримав її. Сьогодні направив депутатське звернення з вимогою надати відомості чи звертався завод “Богдан” з клопотанням про виділення земельної ділянки? Якщо так, то чи розроблялась документація, чи виносився проект рішення на сесію?”, – пише Ліходькін на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

На думку вождя “вільних демократів”, “нічого такого не було і все це є в хворобливій уяві пана Бондаренка”.

Бурхливу реакцію Ліходькіна викликали і слова Бондаренка про те, що новий виконком присік зазіхання “вільних демократів” на землю в Черкасах – під кафе на Митниці і автомийку на річковому вокзалі.

“То взагалі якась маячня. Якщо вже член виконкому та лідер опозиції в області кидається такими звинуваченнями, то хоч би якісь документи показав. Правда я думаю, що їх в природі не існує”, – резюмував Ліходькін.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Ліходькін із своєю братвою роками дерибанив Черкаси. А тепер відірвали його від кормушки, то і всі йому не такі. А Бондаренко молодець, правду каже!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: