ДЗВІН

Влада вперто “футболить” “НІБУЛОН”, бо чекає хабара?

photoЧеркаська опозиція закликає обласну владу припинити встромляти “палиці в колеса” крупному підприємству “НІБУЛОН” і погодити-таки необхідні дозволи його підрозділам на Черкащині.

“Ми розуміємо, чому обласна рада вчергове відмовила “НІБУЛОНУ”. Все відбувається через відкати, хабарі. Потужна європейська корпорація “НІБУЛОН” не хоче брати в цьому участь. А відповідно, отримує від Тулуба й обласної ради негативні рішення. Ми закликали і закликаємо припинити абсурд, тому що “НІБУЛОН” – це робочі місця, значні надходження до місцевих бюджетів. Якщо Тулуб це пам’ятає, то врешті-решт розблокує діяльність цього підприємства. Бо за цим слідують штрафи, можливе навіть закриття підрозділів “НІБУЛОНУ” в області. А за цим слідкують іноземні та місцеві інвестори, які й так активно покидають Черкащину останнім часом”, – вважає координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

За словами депутата обласної ради Наталії Старікової, погодження дозволів будь-якому підприємству облрадою – проста формальність. Вона каже, що в минулому році кілька підприємств харчової промисловості Черкащини теж стикалися з гальмуванням з боку депутатів провладної більшості погоджень на дозволи.

“Рік тому звітувався голова облради Валерій Черняк і депутати з “Фронту змін” і “Батьківщини” питали його, чому підприємствам не погоджують дозволи? “Їх потрібно “переконати”, щоб вони допомагали в будівництві доріг, дитсадків”. Тобто, фактично натякнув, що підприємствам треба, так би мовити, виділити якісь суми. Але чому вони мають це робити? Підприємства працюють, отримують прибутки і сплачують податки до бюджету. Плануйте витрати на потреби громади з цих коштів!”, – говорить Наталія Старікова.

Нагадаємо, 21 червня обласна рада відмовила ТОВ СП “НІБУЛОН” в отриманні спеціального дозволу на геологічне вивчення родовищ прісних підзмених вод у Вознесенському на Золотоніщині, в Чигирині та в Вітовому Чигиринського району. Провладна більшість узагалі не голосувала з цього питання.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: