ДЗВІН

Черкаські СУБи «доїла» «фірма «Коля і Ко»?

DSC_0064Новий склад виконкому Черкас почав потихеньку оприлюднювати схеми, втілені в життя «ефективним менеджментом» рехворматора Сергія Одарича.

А на прес-конференції Об’єданої опозиції Черкащини свій внесок у цю справу зробив і голова обласного осередку партії «Батьківщина», депутат обласної ради Анатолій Бондаренко. Як відомо, не так давно він хоч і на громадських засадах, тобто, на безоплатній основі, але увійшов до складу виконкому.

За словами Анатолія Бондаренка діяльність черкаських Служб утримання будинків, як павутиною, облутали фірми «друзів Одарича».

- СУБи працюють дуже оригінально. Зараз у СУБах є тільки по бухгалтеру, по два економіста, по гарній секретарці та по директору із печаткою та «Мерседесом». Понад 90 відсотків сфери послуг щодо енергопостачання, обслуговування будинків, прибирання під’їздів та прибудинкової території перебрали на себе фірми, які у тому чи іншому вигляді належать “Вільним демократам”. При чому, серед тих фірм чимало таких, які не мають дозволів та ліцензій на ті види послуг, що вони надають СУБам. Наприклад, серед таких «помічників» СУБів є фірма, назвем її «Коля і Ко», – ви ж розумієте, про кого я?, – повідав Анатолій Бондаренко, додавши, що у виконкомі вже готують пакет документів для передачі у прокуратуру. Очевидно, що прозорі натяки Анатолія Бондаренка стосуються депутата міськради із оточення Сергія Одарича Миколи Мирзи. За прикрим збігом обставин, фірми, близькі до Миколи Мирзи вже не раз встигли засвітитись у тих чи інших скандалах, пов’язаних із витрачанням бюджетних коштів.

Озвучив Анатолій Бондаренко іще кілька цікавих фактів із фінансового життя старої влади міста. Він заявив, що один із законспірованих інвесторів Черкаського асфальтобетонного заводу чомусь має таку ж юридичну адресу, що і завод «Темп». Закуплені у інших продавців сміттєві баки обійшлись міській скарбниці дешевше, ніж такі самі, які купували при Одаричеві тощо.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
1 пінгбек до цього допису
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: