ДЗВІН

Одарич публічно «поклявся у вірності» Януковичу

ÅÁÐÐ ïîäïèñàë äîãîâîð ñ âëàñòÿìè ×åðêàññ äëÿ ìîäåðíèçàöèè ñèñòåì òåïëî- è âîäîñíàáæåíèÿДивне інтерв’ю дав нещодавно «Gazeta.ua» ексмер Черкас Сергій Одарич. Так не підлизувався до президента Віктора Януковича він з часів свого безхмарного правління містом у «полюбовній» коаліції з Партією регіонів у міській раді одразу після її створення. Після ж перевороту і відставки Одарич дозволяв собі різко критикувати і Януковича, і його команду. Аж тут така метаморфоза:

«Президент Янукович запропонував досить правильну концепцію реформування місцевого самоврядування. Вона передбачає переміщення акцентів як із повноважень, так і фінансового ресурсу — на місця. Та я не вірю, що це втілять раніше 2015 року. Будь-яка влада на першому терміні прагне централізувати функції, тримати ситуацію у руках. Є надія, що в разі обрання Януковича на другий термін у нього відпаде бажання контролювати все, – сходу виправдав нищення місцевого самоврядування в країні Одарич. – Керувати містом дуже складно. Країною — ще важче. У керівника неминуче виникне бажання зняти навантаження з себе та свого штабу й залучити до управління більшу кількість людей. Цей момент настане тоді, коли президент зрозуміє, що він не спроможний з одного кабінету керувати всією країною. Питання тільки, коли це розуміння настане і в кого — чинного глави держави чи наступного».

При цьому ексмер навіть сумніву не має, що Янукович продовжить свої «реформи» і після 2015 року.

«До 2015 року влада не робитиме непопулярних кроків. Завдання — втримати економіку. Можливо, ситуація погіршає, бо уряд перед виборами збільшуватиме соціальний популізм. Зростуть навантаження на бюджет, інфляція. На виборах нічого радикального не відбудеться. Я не бачу реальних суперників Януковичу. Думаю, його переоберуть, – спрогнозував Одарич і одразу дав ляпаса лідерам опозиції. – Вони, з одного боку, дріб’язкові, з іншого — нічим не відрізняються від інших. Виборці це зрозуміли. Усі пам’ятають, якою була при владі команда “Батьківщини” — такою ж, як і теперішня. “Фронт змін” Яценюка — разовий проект, спрямований на отримання якихось дивідендів. Зараз ці люди і на центральному, і на місцевому рівнях активно перетворюються на “тушок”. У партії Кличка відсутня ідеологія. Вона, переконаний, зникне після виборів.

“Свобода”, певно, єдина сила, яка має ідеологічну основу. Але після проходження до парламенту заяви її керівництва та членів різняться. Думаю, у них немає чіткого розуміння майбутнього політсили. Через це “свободівці” втратять половину прихильників — тих, хто проголосував за них на знак протесту проти “Батьківщини”, Яценюка та інших».

Словом, якщо вірити Одаричу, то Україну може врятувати лише «добрий цар» Віктор Янукович, йому б тільки трохи «поганих, недобросовісних бояр» приструнить, поповнити їх «молодими, перспективними» кадрами, типу самого Сергія Олеговича, і вперед до процвітання. Буквально у кожному рядку «одкровення» звучить мотив: навіщо ви мене прогнали, я ж хороший, а якщо візьмете назад, то знову служитиму вірою і правдою, а, може, й іще відданіше. Так що добре, що Янукович не читає інтернету…

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    він уже давно йому у вірності поклявся. наприклад, коли знищував черкаси!!!!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: