ДЗВІН

Уманчанка перетворила “Москвич” у петриківську писанку

Фото "Вечірня Умань"

Фото “Вечірня Умань”

Протягом 6 днів Лілія Гребінь-Коробова розписувала старенький Москвич задля реклами ресторану. Велетенський герб та різнобарвні квіти тепер прикрашають авто, .

Працювала майстриня одна у маленькому, темному, прохолодному гаражі – все заради мистецтва.

Ідея розпису належить співвласникам ресторану «Корчма» що на Зерембовій греблі, які вирішили так прорекламувати свій новий заклад. Петриківський розпис та величезний герб України надав «Москвичу» українського колориту.

- Більше трьох літрів різнокольорової фарби пішло на малюнок. Робота тривала протягом 6 днів у маленькому, темному, прохолодному гаражі. Була там одна, лише рідкі гості навідували мене. Та сам процес страшенно захоплював, — розповідає Лілія Гребінь-Коробова. — Автомобільні фарби неймовірні (поведінкою зовсім не схожі ні на масляні, ні на акрил…) і лягають особливо. Єдина незручність була в тому, що під кутом каплі трішки стікали. Але це, як на мене, надавало розпису певного колориту.

Лілія Гребінь займається малюванням із дитячих років. Проте розписувала автомобіль вперше. Каже, що хоче ще.

- Це був мій перший досвід розпису авто, який мені страшенно сподобався, – продовжує майстриня. – Я виросла у творчій родині, відвідувала школу мистецтв, але не вважаю себе професійним художником. Просто роблю те, що подобається.

Лілія пробує себе у різних видах мистецтва. Нещодавно у батьків на кухні на всю стіну зробила картину – ліпку та розпис. Вийшли неймовірні мальви та соняшники. А з приходом новорічних свят у молодої художниці з’явилося нове захоплення. Вона розмальовує новорічні іграшки та дарує їх своїм близьким.

123456 12345

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: