ДЗВІН

З 1 січня 2014 року збільшуються ставки акцизного податку на тютюнові вироби, спиртові дистиляти та напої

akzisЗусилля Міндоходів у 2013 році було спрямовано на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнових виробів та інших підакцизних товарів, протидії незаконному обігу цієї продукції.

На початку року проведено реформу щодо регулювання ринку підакцизних товарів, змінено принципи справляння акцизу.

- проведено реструктуризацію ставок акцизного податку на сигарети, а саме: збільшено специфічну ставку акцизного податку майже в півтора раза з одночасним зменшенням впливу адвалорної ставки вдвічі (з 25 до 12 відсотків);

- запроваджено авансову сплату акцизного податку при придбанні марок акцизного податку виробниками тютюнової продукції;

- передбачено поетапне збільшення мінімального акцизного податкового зобов’язання та специфічної ставки акцизного податку на сигарети з 2013 по 2015 роки зі збереженням адвалорної ставки податку на рівні 12%.

Так, з 1 січня 2014 року збільшуються ставки акцизного податку на тютюнові вироби, згідно з УКТ ЗЕД 2402 20 90 10„ Сигарети без фільтра, цигарки” до 77,50 грн. за 1 тис. шт., за кодом товару УКТ ЗЕД 2402 20 90 20 „Сигарети з фільтром” – 173,20 грн. за 1 тис. шт.

Мінімальне акцизне податкове зобов’язання становитиме 101,60 грн. за 1 тис. шт. сигарет без фільтра, цигарок та 231,70 грн. за 1 тис. шт. сигарет з фільтром. Відсоткова акцизна ставка залишається без змін – 12%.

Також підвищуються ставки акцизного податку на спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки виноградного вина або вичавок винограду (коди згідно УКТ ЗЕД 2208 20 12 00, 2208 20 62 00) з 29 гривень до 32 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту.

Цю норму передбачено пунктом 6 підрозділу 5 розділу XX Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями.

У перспективі буде запроваджено акцизні марки нового зразка із посиленим захистом та окреме маркування фільтрової, безфільтрової груп тютюнових виробів і імпортних виробів. Запровадженням електронних акцизних марок та створенням електронних акцизних постів будуть автоматизовані системи контролю за виробництвом і обігом тютюнових виробів.

Результатом нововведень є те, що за 11 місяців 2013 року черкаськими платниками сплачено до бюджету акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів понад 3,9 млн. грн., що більше на 0,4 млн. порівняно з аналогічним періодом минулого року, – повідомляють в інформаційно-комунікаційному відділі Державної податкової інспекції у м. Черкасах.

Надходження акцизного податку із ввезених підакцизних товарів із початку 2013 року становлять понад 8,5 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 5,7 млн. грн.

Всього до загального фонду державного бюджету надійшло понад 12,4 млн. грн. акцизного податку.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: