ДЗВІН

“УДАР” розганяє свою фракцію у Черкаській міській раді

Черкаський “УДАР” услід за своїми колегами у Верховній Раді домагатиметься особистого голосування у всіх радах області. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови черкаської обласної організації “УДАРу” Михайло Малінін.

“Є багато способів проконтролювати депутатів, чи особисто вони голосують. Зокрема є приклади, коли депутатам просто пропонували виходити в одні двері тим, хто “за” якесь рішення, хто “проти” – в інші. – навів приклад контролю за депутатами Малінін, – Ми ж лише хочемо, щоб депутати належно виконували свої обов’язки”.

На його думку, сьогодні від хронічного “кнопкодавства” страждають всі ради області.

Що ж до недобросовісних депутатів від”УДАРу” (а є й такі), то з ними партійці без жалю прощатимуться. Першим народним обранцем, про виключення якого із лав кличківців ставитиметься питання найближчим часом, стане депутат Черкаської міської ради Костянтин Єзерський.

“Коли ми приймемо рішення про його виключення із лав “УДАРу”, ми про це повідомимо. Але це питання вже на часі. Після виключення Єзерського автоматично постане питання і про існування у міськраді фракції “УДАРу”, адже там у нас залишиться лише один депутат”, – підкреслив Малінін.

 

Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: