ДЗВІН

У Черкасах провалилась вулиця Ватутіна

17 лютого по вулиці Ватутіна, 80 стався провал асфальтного покриття на проїжджій частині, повідомляє прес-служба мерії.В цьому місці проходить самоплинний каналізаційний колектор, діаметром 300 мм, який бере початок на вулиці Радянській і транспортує стічні води по вул. Чорновола, Ватутіна, Сєдова і до Гоголя. Витоку стічних вод у результаті аварійної ситуації не сталося. Про це повідомляє сйт КП “Черкасиводоканал”.

Працівники аварійних служб підприємства огородили провалля та здійснили монтаж обвідного колектора, по якому тимчасово транспортуються стічні води на період ліквідації аварії. Наразі фахівці проводять обстеження місця аварії для з’ясування причин її та визначення шляхів ліквідації. Після цього водоканалівці приступатимуть до земляних робіт.

За словами головного інженера КП “Черкасиводоканал” Григорія Руденка, в 2004 році на цьому ж колекторі виникла подібна аварія, тоді замінили понад 70 метрів труб.

В останні роки аварії виникають, на жаль, частіше. Основна причина – зношеність колекторів та руйнування їх конструкцій під дією газової корозії.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: