ДЗВІН

Опозиція “інвентаризує” своїх депутатів у радах Черкащини

Рада опозиційних сил Черкащини збирається жорстко “інвентаризувати” всіх депутатів відопозиційних сил, що зараз працюють в радах області.

“Наші виборці все бачать і ставлять запитання, чому ті чи інші депутати місцевих рад від опозиційних сил або сидять мовчки, або й, як деякі обранці із обласної ради, йдуть проти рішень партій, які їх делегували. Як то було на парламентських виборах, коли кілька депутатів обласної ради із фракції “Батьківщина” всупереч рішенню з’їзду висунулись проти єдиних кандидатів від Об’єднаної опозиції по мажоритарних округах. А коли прийде час нових місцевих виборів, то вони всі знову захочуть потрапити в список, мовляв ми ж там були, нікуди не перебігли, нас не виключили. Працювали, в очевидь, як радистки Кет в тилу ворога. Так от, нам таких радисток Кет не треба”, – озвучив рішення політради Об’єднаної опозиції Черкащини координатор Ради Леонід Даценко.

Він наголосив, що політрада опозиції не може вимагати від партій, що в неї входять, виконувати це рішення, однак буде наполягати.

“Сьогодні наші колеги у Верховній Раді ставлять питання про прийняття закону про відкликання депутата. Але поки такого механізму немає, політичні сили мають проаналізувати роботу своїх депутатів і виключити тих, які не відповідають критеріям опозиційності. Краще мати менше депутатів, але гідних, таких, які мають позицію і готові її відстоювати. Адже сьогодні перед нами стоять непрості завдання і нам у радах потрібні принципові люди, які можуть і виступити, і, якщо треба, й трибуну заблокувати”, – сказав Даценко.

Зараз політрада планує кілька зустрічей із депутатами від опозиції, щоб активізувати їхню роботу.

Тетяна Воронцова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: