ДЗВІН

Провладна більшість у Черкаській міській раді побоялася виступити на захист Тимошенко

Із закликом висловити політичну мужність і громадську позицію та стати на захист лідера опозиції Юлії Тимошенко виступила на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради депутат Черкаської обласної ради від “Фронту змін” Наталія Старікова.

Від імені депутатів-жінок обласної ради Наталія Старікова зачитала звернення до депутатського корпусу міськради.

- Закликаю підтримати позицію 158 народних депутатів, які 29 січня скликають позачергову сесію Верховної Ради щодо захисту прав лідера опозиції Юлії Тимошенко. А також звернутися до депутатів Верховної Ради 7 скликання, які представляють Черкащину в українському парламенті, із вимогою зробити все можливе для звільнення Тимошенко, – заявила Наталія Володимирівна. – Закликаю стати на захист ув’язненої жінки та підтримати вимоги до Генерального прокурора та влади, озвучені головою Ради Об’єднаної опозиції Арсенієм Яценюком щодо припинення нелюдського поводження, фізичних і моральних знущань над Юлією Тимошенко, а також порушення кримінальної справи проти судді Дзержинського району Харкова, з подачі якого було ганебно застосовано силу проти жінок, котрі підтримували Юлію Володимирівну.

Та схоже, що провладна більшість у міськраді вирішила “відсидітися в кущах” – ініціативу обласної депутатки підтримали 17 із 40 присутніх у залі депутатів, 2 проголосувало проти, утримався 21.

- Очевидно, депутатам не вистачило сміливості. Але залишатися в стороні від того, що влада коїть сьогодні стосовно Юлії Тимошенко, не можна. Тому ми будемо закликати і депутатів обласної ради підтримати наші вимоги. Сподіваюся, що позачергова сесія Верховної Ради винесе позитивні рішення щодо Тимошенко, – відзначила Наталія Старікова.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: