ДЗВІН

У Черкасах буде замість смітника соціальне містечко

hataІз ініціативою закрити питання житлової черги, повернувши місту землі полігону та роздавши їх бюджетникам, виступають депутати Черкаської міської ради. На даний час обранці проводять ревізію земель полігону.

- Перед кризою частину земель міського полігону було виділено під індивідуальне будівництво. Проте відвідавши полігон, ми переконалися в тому, що наразі там лише велетенське звалище сміття – практично у центрі міста, і зарості амброзії, яких вистачить на три обласних центри. Землю можна повернути у власність міста та вирішити за її рахунок питання житлової черги у Черкасах. Преважна більшість людей у цій черзі – бюджетними: молоді родини або люди, що роки життя віддали освіті чи медицині, проте держава так і не змогла забезпечити їх житлом. Ми ініціюватимемо впровадження міської програми із забезпечення цих людей безкоштовно індивідуальними земельними ділянками – для індивідуального будівництва або для продажу і отримання стартового капіталу на придбання квартири. Інших перспектив допомогти цим людям сьогодні немає, – говорять депутати.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Це все як завжди мрії. Білоусов з братками Мамлигою,Воротніком,Мельниковим крім інтриг та рейдерських захоплень нічого будувати не здатні.Черкащани це знають, тому треба пошвидше провести вибори міського голови!

  2. Відповіcти

    Здається, соціальне житло в Черкасах уже будували. У районі садів. Гучно писали про це в газетах. А на ділі вийшов “пшик”. Скоріше за все, цього разу теж так буде.

1 пінгбек до цього допису
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: