ДЗВІН

Тулуб втретє став “ворогом преси” №1

a50d567042bd8b7abab6bde411fa76f4Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб знову увійшов до переліку так званих «ворогів преси», пише “Прочерк”.

Зокрема, Національна Спілка журналістів України включила його до переліку посадовців країни, які перешкоджають роботі журналістів, йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті НСЖУ та поширеному в пресі.

«Постійно спричиняє конфліктні ситуації у стосунках влади та медіа голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб», – наголошується у «анти рейтингу» найбільшої медіа-організації України.

Ключові претензії до губернатора полягають у жорсткому втручанні в роботу комунальних та державних медіа Черкащини.

Як йдеться у заяві Спілки, «…ледь не доведено до банкрутства обласну газету «Нова Доба», яка зараз має ряд проблем фінансового характеру та юридичного визначення статусу.

За ініціативи Сергія Тулуба спершу зі складу співзасновників газети вийшла облдержадміністрація, а через деякий час – обласна рада. Зміни статусу газети та її керівництва відбуваються без відома і без згоди трудового колективу. У квітні 2012 року за наполягання Сергія Тулуба генеральним директором Черкаської ОДТРК «Рось» було призначено Ларису Єфремову. Однак у травні 2013 і вона подала заяву на звільнення через непорозуміння з самим губернатором».

Загалом НСЖУ називає головною перешкодою в роботі журналістів України безкарність за вбивства, побиття, застосування насильства до журналістів, пошкодження фото- та відеотехніки, а також перешкоджання журналістам в зборі суспільно важливої інформації. Значною проблемою є відсутність прозорості медіавласності та необхідність збільшення впливу журналістів на дотримання редакційної політики засобу масової інформації.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб визнається «ворогом преси» журналістською спільнотою України уже третій рік поспіль.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: