ДЗВІН

Тулуб так запросив опозицію на зустріч, щоб вона не прийшла

1876Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб віртуально закликав опозицію до діалогу. Про це йдеться на сайті ОДА, хоч лідерам черкаської опозиції жодних запрошень не надходило.

«Обласна державна адміністрація завжди відкрита для конструктивного діалогу. Я вже не раз особисто закликав представників опозиційних сил до співпраці. Проте, на жаль, поки чую від них лише безглузді звинувачення та пусті розмови. Вийти до людей з конкретними пропозиціями розв’язання тих чи інших проблем, опираючись на факти, чи бездумно кричати на площах – це різні речі.

Є факти й докази «злочинів» – нехай ідуть до суду. А брати участь у провокаціях та реагувати на найдрібніші прояви чиїхось амбіцій – у мене немає ні часу, ні бажання. Кожної хвилини черкащани очікують від нас результату, а не балачок. Нам всім спільно треба думати і працювати над розвитком Черкаського краю. Шукати те, що нас об’єднує, а не роз’єднує. Проте, якщо в тих, хто називає себе опозиціонерами, є конкретні пропозиції щодо розвитку Черкащини, якщо вони готові до співпраці, нехай надсилають офіційного листа, і я обов’язково найближчим часом зустрінусь з ними для розмови», – сказав Сергій Тулуб.

При цьому цікаво, що представники Ради опозиційних сил направили до Тулуба десятки листів, однак на жоден із них він особисто так і не відповів…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: