ДЗВІН

Путін! Чи можна бути трішки вагітною?

Президент Росії Володимир Путін заявив народному депутату України, колишньому керівнику Меджлісу кримських татар Мустафі Джемільову, що Україна вийшла з СРСР не зовсім законно.  Це як – трішки незаконно? А Росія, значить, трохи законно?   От  тут, друзі, я хтів спочатку призадуматись… А згодом сам собі посміхнувся: відтепер мені по-перше, зовсім непотрібна фахова діагностика знаних академіків та професорів стосовно психічного стану пацієнта, по-друге, корисно бути людиною начитаною, адже про те, чи можна бути трошки вагітною, світова література вже давно розповіла людству.
   Ну, й нарешті:  кремлівський карлик вирішив, що саме він  теперечки є вершителем доль “рєспублік свабодних, каторих сплатіла  вєлікая русь”??? А чи не забагато він узяв на себе? Вже вважає себе “втарим послє Бога”?

Ой, не знаю. Невже після того, як він показав себе в усій красі не лише перед Україною, а перед цілим світом, він зробив добро для свого Царства Московського? Не думаю. А думаю й з кожним днем, з кожною годиною все більше упевнююся, що якраз із цих днів і розпочинається ера краху імперії.  І закінчиться ця імперія хіба що саме царством.  Не думаю, що великим за протяжністю кордонів…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: