ДЗВІН

“Бізнес-мент” з полковничими погонами. Розслідування “Дзвону”

Не встигли на Черкащині представити нового головного міліціонера Леоніда Бойка, як наступного дня проти нього піднявся весь черкаський майдан. Під тиском громадськості Леонід Бойко написав заяву про звільнення. Але в цей же день в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відставки Леоніда Бойка не прийме, що невдоволення громадськості Черкас йому, Авакову, до спини, а свої протести черкаські майданівці можуть засунути собі у … портмоне.

Редакційна розвідка оперативно навела довідки і випала в осад. Міліціонери кажуть, що Леонід Бойко і корупція в лавах міліції, поняття майже тотожні.

_DSC0477

За інформацією “Дзвону” ця “хатинка” має прямий стосунок до полковника Бойка

Протягом останніх п’яти років полковник міліції Бойко Леонід Леонідович був незмінним керівником кримінальної міліції УМВС в Черкаській області. Призначений на посаду заступника начальника УМВС в травні 2008 року, він примудрився пристосуватись до чотирьох очільників Черкаської міліції. У 2008-2009 роках він працював під керівництвом генерала Миколи Каплія, із 2009 по 2010 під керівництвом генерала Миколи Лушпієнка, в 2010-2013 за керівництва генерала Валерія Дернового, а у 2013 – за керівництва генерала Володимира Ліпандіна.

Власних політичних поглядів полковник не мав. Зате чітко усвідомив, що міліцейська посада може бути дуже “вигідною”. І в тіні своїх керівників спробував використовувати міліцію як «дійну корову».

Після ознайомлення з оперативною інформацією в області, він визначився з тим, хто контролює злочинний світ. Але, кажуть, не взявся його знешкоджувати, а вирішив “жити мирно” із лідерами злочинної групи кримінального авторитету «Торпеди». Для постійних контактів з ними використовувався співробітник Управління карного розшуку на прізвисько чи то “рубль”, чи то “копійка”.

Мабуть, цим «плідним співробітництвом» можна пояснити те, чому протягом п’яти років по «торпедівцях» не порушили жодної кримінальної справи.

Кажуть, і “дивіденди” також були. «Торпедівці» нібито подарувли своєму міліцейському другові елітну земельну ділянку в мікрорайоні «Соснівка» – парковій зоні м. Черкаси. Сокирами швидко вирубали сосни, і будівництво почалося. Зараз на перехресті вулиць Мечнікова – Мініна і Пожарського височіє трьохповерховий особняк площею 320 кв. м. з численними надвірними спорудами. Власнику його також і з сусідами пощастило. Поряд із  особнячком є вілли когось із працівників СБУ і якогось смілянського прокурора. Там же недалечко були хатки колишнього прокурора області Миколи Лісового і начальника лісівників області Анатолія Карпука. І де ж їм сердегам і жити, як не в лісовій зоні?

Паралельно нібито наш герой розпочав будівництво ще одного будинку на березі Дніпра у мікрорайоні Черкас «Дахнівка» та готелю на гірськолижному курорті у с. Водяники Звенигородському району. Однак оперативних фото звідти у нас поки що немає.

Зрозуміло, що при таких видатках, ніяких коштів за «кришування» бандитів не вистачить. Тож міліціонери почали скаржитись, що начальство стало оббирати підлеглих. В червні 2009 року всі начальники районних відділів міліції Черкащини отримали телетайпограму за підписом нашого героя з вимогою негайно привезти йому певну суму коштів нібито для придбання оперативної апаратури. Але знайшовся один «невдячний» підлеглий, який «стуканув» генералу Каплію. Останній спочатку обурився, але за Бойка заступився його новий друг – заступник прокурора області Володимир Вегера. Тож Микола Каплій, змінивши гнів на милість, оголосив Бойку сувору догану (за фактом було проведено службове розслідування служби внутрішньої безпеки, яка повністю підтвердила факт. Замість догани Бойку світило звільнення, а можливо і кримінальне переслідування). Та друзі полковника із прокуратури «відмазали» свого «корєша».

А там пішло-поїхало. У міліції згадують, що нібито з легкої руки Бойка роздавались вказівки підлеглим підтасовувати матеріали з метою начебто повного розкриття злочинів для підвищення показників. В разі відмови слідчих використовувати сфальшовані оперативниками матеріали, міліцейське керівництво організовувало на них тиск через обласну прокуратуру. У 2009 році було підписано лист прокурору області, який містив скаргу з неправдивою інформацією щодо працівників слідства. Перевіркою внутрішньої безпеки це було доведено і матеріали направлено до МВС для притягнення Бойка до відповідальності. Приймалось рішення про покарання Бойка, але чи то хороший хабар потрібним людям робить дива, чи то міліцейського “чина” помилували безплатно, але Бойка не покарали. Прізвище Леоніда Бойка викреслили з міністерського наказу.

Сьогодні колеги по службі звинувачують Бойка і в тому, що за його вказівками працівники почали застосовувати катування до людей. «Підозрюваних» вивозили до лісу, били, душили протигазами, мордували електричним струмом. Всі скарги, що надходили до прокуратури, «вміло» перевіряв заступник прокурора Володимир Вегера, і факти «єстєствєнно» «не знаходили свого підтвердження». Хоча про подібні випадки черкаські ЗМІ писали дуже часто.

За своїми службовими обов’язками під контроль Бойко взяв і відділ по боротьбі з торгівлею людьми. А вже давно говорять, що всі повії і туристичні фірми є фінансовими донорами деяких високопоставлених ментів із цього управління, тож Бойку приписують і цей гріх.

В розпал туристичного сезону міліціонерами нібито за вказівкою шефа у туроператорів вилучалася вся комп’ютерна техніка начебто через те, що на ній використовується неліцензійне програмне забезпечення. Якщо директор фірми зразу відмовлявся виплачувати вказану суму грошей (від 1 доларів і вище, залежало від заможності фірми), то вся оргтехніка направлялась на експертне дослідження. І хоча згодом випливало, що використовувалися ліцензійні програми, але тяганина тривала місяць-півтора. Тож фірми, щоб не втрачати сезонні прибутки, змушені були платити мзду. По одному із таких фактів прокуратурою м. Умань було порушено кримінальну справу, яку в подальшому закрила та ж сама прокуратура області.

У той же час, працівники карного розшуку, які були теж підпорядковані Бойку, також нібито налагодили цільове полювання. Періодично обирався якийсь успішний бізнесмен з «підмоченою» в минулому репутацією, якого затримували без будь-яких підстав. Потім його доставляли до райвідділу міліції, фальсифікували матеріали на адміністративне затримання за вчинення злісної непокори працівнику міліції, тримали кілька діб, а згодом перевозили до іншого райвідділу, де все повторювалося знову. Весь час на жертву здійснювався психологічний тиск та фізичний вплив, яким його змушували відкупитися. По одному з таких фактів прокуратурою м. Умань було порушено кримінальну справу. Однак Вегера знову «підставив плече» своєму другу. Уманський прокурор просто був не в курсі «дружби» Вегери із Бойком, і наївно вірив у справедливість.

Особливо улюбленою для безпосередніх підлеглих Бойка стала тема кришування наркотрафіку. Начальники відділів по боротьбі з наркотиками в районах почали розбігатись із посад. Фінансові потуги били по показниках їхньої роботи. Будь-яка успішна операція по затриманню наркоділків зусиллями начальства у погонах зводилася нанівець. Подейкують, що саме з грошей від наркобізнесу “шеф” придбав в автосалоні м. Києва «Мерседес» класу GL. А така машина коштує від 100 тисяч доларів.

При Бойкові обкладено податком було і всі підприємства в області, які використовують в своєму виробництві прекурсори – можливі складові наркотиків.

Утім, зоряний час Леоніда Бойка настав за керівництва Черкаською міліцією Валерія Дернового – фігуранта кримінальної історії про вибори мера Мукачево.

Отримавши посаду, Дерновий, кажуть, вже хворів тяжким недугом – алкоголізмом, і тому не навантажував себе контролем за міліцейськими підрозділами. Весь «тягар» на себе «змушений» був взяти його заступник Бойко. Підконтрольними Дерновому лишилися тільки УБОЗ, Звенигородський та Золотоніський райвідділи. У всіх інших підрозділах Бойко зумів змінити керівників. У міліції стверджували, що деякі відразу сплатили нагору за призначення, інші отримували посади «в борг», але всі як один щомісячно клали в ящик столу своїм покровителям по 50 тисяч гривень. Керівників райвідділків штовхали займатись корупцією, рекетом, кришуванням. Гроші заробляли поборами, муштруванням циган, яких використовували у наркобізнесі, торгівлею зброєю, повіями, на хабарах, на пресингуванні бізнесу, торгівлею дозволами на зброю.

А от Леонід Леонідович, після вказаних кадрових ротацій, нібито систематично почав відвідувати сафарі в африканських країнах, та збирати компромат на Валерія Дернового. У мріях він вже бачив себе керівником Черкаської міліції. І всіляко намагався наблизити цей день

Коли мрії начебто почали збуватися і Дернового «попросили» на пенсію, Леонід Леонідович зблизився із губернатором Черкаської області Сергієм Тулубом. Він бурхливо увірвався в політичне життя Черкащини. За вказівками очільника області почав «шити» справи на лідерів опозиції та прослуховувати телефони активістів. Однак йому не вдалося отримати підвищення, оскільки керівником обласної міліції був призначений близький родич Дмитра Табачника – Володимир Ліпандін, який і усунув небажаного конкурента. Прийшлося нашому герою вдовольнитися скромною посадою начальника УМВС на Південно-Західній залізниці.

Після бурхливих революційних подій в лютому 2014 року нібито за протекцією колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка (якщо це справді так, то, швидше за все, Луценко не знає про подвиги свого протеже, бо інакше гнав би його від себе драною мітлою), Леонід Бойко несподівано отримав посаду начальника Черкаської міліції. Таке призначення викликало обурення всієї спільноти регіону, включаючи діючих працівників міліції.

Невже новій владі потрібні «старі» корупціонери? Чи людина, яка діє за допомогою корупційних зв’язків та грошей, потрібна будь-якій владі?

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
45 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Чистої води заказуха на замовлення керівника слідства та УДЗБЗ, які тут взагалі не згадані, бо ні слідство ні ОБХСС хабарі не беруть і виявляється, що бізнесменів перевіряють неекономісти а опера карного розшуку))))))

  • "ДЗВІН"
   Відповіcти

   А по суті написаного є що сказати? Наприклад, чия ця дачка?

   • Відповіcти

    а покажіть документи що доведуть , що власник Бойко? я можу на будь-який будинок показати і сказати що це наприклад Ваш!

    • Відповіcти

     Ооо! Здрааастуйте, Льонь Льоніч! Стара пісня)) “А ви доведіть, що це я!” А Ви не забули як з кожного райвідділку до цієй хатинки будматеріали стягували? Як, бризкаючи слиною в обличчя підлеглих, ви доводили до відома що вони нічого не роблять, догани роздавали і тут же, не “відходячи від каси”, “замовляли” чого і скільки привезти? Задовбалися люди боятися втратити роботу! Банду геть! Дайте ментам нормально працювати – оберігатити спокій людей, а не збагачувати отаких “бойків”!

   • Відповіcти

    В Дахнівці дачки лише керівників УМВС, суддів, прокурорів. Ви заїдьте у Царське село, ви зїздіть у дитячий табір Дзержинець – та подивіться які дачки там стоять керівників.

  • Відповіcти

   я пенсионер МВД.я много лет знаком с леней бойко!!! Вместе с ним работал..Утверждаю, что стиль его работы прост он всегда старался влезать во все преступные бизнесы в регинах ,где он работал ,чтоб собирать у них деньги , а часто выступал не только крышей для престпников , а и организатором престпных групппировок!!!…бойко нужно привлекать к ответственности,а не давать работать ему в милиции!!! Странно ,что он еще вообще работает в милиции, а не сидит в тюрьме!!!

 2. Відповіcти

  Ликвидировать воинские звания в системе МВД. Само МВД реструктуризовать в Национальное Бюро криминальных расследований, где начиная от директора Бюро до участкового представителя Шерифа района, области, города.

 3. Відповіcти

  Чистої води правда!!!

 4. Відповіcти

  Нічого в голову не приходить крім слова на букву Б. От тобі й перемога.Нікого шось ще не посадили.Шось мені здається,що все тут давно вже домовлено.Таких лажових призначень купа.Не здаватись!!!Майдан -є!!!

 5. Відповіcти

  Пане Дмитре, я думаю працывники-справжны правоохоронцы можуть багато чого добавити. Адже така верхывка айсбергу наштовхуэ на страшну пыдводну частину. Хыба за це гинули люди? Майдане, треба стояти. Небесна сотня баче все ы хитаэ головою. Не зрадимо!!!
  Все тыльки починаэться.

 6. Відповіcти

  І це журналістське розслідування “Дзвону”. Це дійсно заказуха. Повчіться у “ОР” робити та писати розслідування. Згаданий В.Копейка подасть в суд на газету позов про захист честі та гідності і виграє його на 100%. газеті буде ганьба та грошовий штраф, а сайт закриють на наклеп та відсутність реєстрації. В міліції ніколи не було ідеальних керівників. Збрехав одного назву – начальник Придніпровського РВ Ідес О.Ю. 2 роки заступник начальника і 4 роки начальник РВ. Сьогодні пенсіонер якого в РВ і сьогодні називають ШЕФОМ. Хтось може заперечити? Найкращий райвідділ в області.

  • "ДЗВІН"
   Відповіcти

   Закону про наклеп і про обов’язкову реєстрацію інтернет-ЗМІ в Україні вже немає, як і того, хто його пропихав – Януковича. А судових позовів ми не боїмося, проходили. А якщо пану Бойку є що заперечити по суті питання, то нехай до громади вийде. Чому ж він не порадився із людьми, коли вирішував питання про своє призначення за закритими дверима? Журналісти були і будуть на сторожі того, щоб жодна недостойна людина після того, як на Майдані загинули люди, не добралась до керівного крісла.

  • Відповіcти

   Сергей ПеДров, ты неправильные книжки в детстве читал, раз у тебя такие идеалы. Наверное на теплотрасе вырос, если полагаешь, что лучше не бывает. Не он ли сегодня на митинге с алкогольным штыном смердел, позоря не только ветеранов, но и сам Бойко морщился? Хотя это привычный запах из его пасти. Такого высокого мнения о нем только он сам.

   Шеф! Раз уже сам о себе пишешь, – рекомендую создать собственный фан-клуб со штаб-квартирой в генделе и принимать почитателей алкогольного, двуличного приспособленческого таланта, после чего охреневать в парах водяры от собственного величия.

   Кстати, Виктория и Сергей Петров с одного компа пишут. Это к психиатору.

 7. Відповіcти

  Вчера возле старого райотдела на Карла Маркса собирались ветераны МВД и общественность чтобы обсудить ситуацию в УВД, вернеее о новом начальнике. А кто эти “ветераны МВД” – Долотий – алкоголок которого выгнали за пьянку, Земляков – любитель наград / как Брежнев/ и молоденьких мальчиков, Корчагин -хапуга, кинолог, который не разводил служебных собак, Кулаков и прочие…. Что они сделали хорошего и нужного для системы МВД и людей? Сегодня снова рвутся к власти, портфелям, должностям и возможности хапать бабло

  • Відповіcти

   Ну хто тобі сказав, стосовно того, що Земляков “любитель кого то там”, ох і брехня. Або тобі платять за коментарі, або ти працюеш в міліції і тобі потрібно “выслужиться” перед теперішнім начальником. Ну спитайте багатьох працівників міліції, навіть не треба далеко ходити – спитайте у його колишніх підлеглих, які залишились працювати в штабі увд, вони скажуть, що ця людина зробила великий внесок у боротьбу зі злочинністю. Я знаю, що за його керівництвом в міліції багато “крадіїв в погонах” буде звільнено. Міліція дійсно очиститься від “звірів”, які там наразі працюють.

   Язнаю, що є Бог і він все бачить, я маю надію, що оті жертви, ота кров, яка була пролита на Майдані проти таких людей як Б.Л.Л. не буде марною. Я сподіваюсь, що в нашій країні все таки почнуть правити не гроші, а розум і людська гідність.

  • Відповіcти

   Люба Вікторіє!
   Коли комусь нема чого сказати поганого про Людину, але дуже хочеться, тоді починають вигадувати невідомо що…
   Як Ви можете писати нісенітниці про Ю.О. Землякова, ніби він невідомо кого любить? Це ж відверта брехня. Ю.О. Земляков чудовий сім’янин, давно одружений і виховує кількох діточок.
   А всі свої нагороди він заслужив чесно, бо багато разів ризикував життям заради того, аби звичайним громадянам, таким, як Ви та інші, жилося краще і безпечніше.
   Ваші слова проти Нього – чорна невдячність і повний абсурд!

 8. Відповіcти

  Згоден з “Черкасян у Львові” що поря закінчувати з б…вом. В міліції повинні працювати професіонали та віддані народу люди, а не ветерани які іздять на АКУРАХ, ПОДЖЕРАХ. яким цього замало і знову лізуть в органи щоб хапати. Власне для цього і замутили “сходку” біля центру політпросвіти та цю статтю. А журналіст повівся. Не за ради цього полягля Небесна сотня! Не треба ділити тих хто був на київському Майдані і тих хто на Черкаському, і не треба попрікати тих хто не був але вболівав, допомагав чим міг (ліками, їжею, теплими речами). Невже останні з-за цього стали гіршими чи другорядними?
  А що стосується хатки, так дерзайте. роведіть журналістське розслідування та надрукуйте документи хто будує і на які гроші. Тільки доказово, а не потриндіти!

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Доказово? А хто краще ментів і КГБістів вміє ховати докази?)))
   Журналістська робота – це примусити ВАС ДУМАТИ і ОБГОВОРЮВАТИ, а не тільки інформувати… А з огляду на кількість коментів у “Дзвоника” це вийшло добре…

 9. Відповіcти

  Влад згоден, але у у вьому. Люди повинні почати думати, але для цього треба правильно подати їм вихідні дані для роздумів, а не однобоко та ще й так зацікавлено для певної особи.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Цих “зацікавлених осіб”, як мінімум десятки і сотні… Подивіться, скільки народу вийшло проти Бойка під УМВС… Чи їх теж Дебич із “Дзвоном” туди привів.
   Я завжди нагадую слова Лінкольна:
   “Можна весь час дурити когось. Можна якийсь час дурити усіх… Але не можна увесь час дурити усіх!”
   Якщо піднялась (абсолютно самочинно!) така хвиля невдоволення, то тому є підстави, і підстави ОБ’ЄКТИВНІ… Людей більше надурити не вдасться, і те що зараз намагається робити колишня опозиція – політичне самогубство!
   Часи, як раніше, де “без лоха жизнь плоха” НЕ ПРОЛІЗУТЬ! С ЛОХАМИ НЫНЧЕ НЕ ПОВЕЗЛО!..
   Якщо нинышня влада у Києві цього не зрозуміє – піде геть за старою!.. А ми у “Дзвонику” допоможемо

 10. Відповіcти

  Та ви спершу перевірте ДСБЕЗ – там хабарники крутіші сидять у креслах. За Бойка нічого не скажу, не знаю. 60% інформації у статті вірю щодо кришування, знущання над людьми, особливо що стосується наркобізнесу та циган (це потрібно крутити Соснівку та Придніпровку) – та це завжди було при кожній владі у керівництві УМВС.
  І тих кого пропонують на посаду нового очільника – ну вибачте, це просто сміх. Одних зняли – таких же поставимо. В УМВС є люди які дійсно незаплямовані і яким весь час влада УМВС намагалась закрити рота. Є й колишні працівники які звільнялись через суперечності з керівництвом, оскільки краще рапорт на стол ніж виконувати зухвалі накази.
  А щодо будиночків – то ви ж перевірте Царське село у Дахнівці на березі Дніпра – там же всі будиночки побудовано незаконно і всі вони належать суддям, прокурорам, працівникам УМВС.
  А про Каплія чому не пишите – коли він був при владі, то чия страхова компанія стояла під ДАІ, в якій всіх водіїв примушували страхувати свої авто?
  Та взагалі інфи багато, та ви лише пишите поверхнево.

 11. Відповіcти

  Ветеран милиции Паша Корчагин ВОР. уже не раз попадался на кражах в магазинах – То пару баночек тушенки положит себе в барсетку, то дорогой топор спрячет в банку с краской. Кроме этого можно рассказать историю о том как П.Корчагин развел соседку по земельному участку.

 12. Відповіcти

  очень уж статья,тянет на заказуху. давайте, сфотографируем еще пару таких домиков и напишем, что это Бондаренка?? слабо,да???

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Не слабо! Присылайте материалы – покажем! Но только в том случае, если их обладатель будет занимать или претендовать НА ДОЛЖНОСТЬ или ВЫБОРНЫЙ ПОСТ во власти Черкасщины… Если же вы просто против таких “домиков”, так обращайтесь к коммунистам – это их лозунг:”Отнять и поделить!”. Может и вам перепадет “дачка”)))
   А Бондаренко очень даже не против ПОКАЗАТЬ КАК ОН ЖИВЕТ:

 13. Відповіcти

  Хочу сказать что в отношении Бойка все что написано это чистой воды правда, единственное что не было указано это крышование пунктов приёма втор.сырья и разборки автомобилей, за которые он также получал откаты. Мой знакомый налоговик, когда приехал проверять разборку грузовых автомобилей по ул. Химиков, под мостом, его сразу начали запугивать фамилией Бойко, после чего приехал один из сотрудников УМВД и “попросил” их уехать, дабы у них не было проблем, все это говорилося от имени БОЙКА. Со слов того же налоговика, сотрудники УМВС когда узнали что к ним снова возвращается Бойко этому сильно “обрадовались” – до сих пор в ШОКЕ… Я думаю стоит спросить у работников Пивденно-Захидной зализныци, на сколько они рады что от них убрали Бойка. Каждый сотрудник милиции Черкасской области, кроме тех кого он ” тянет ” – презирает этого “честного человека”

 14. Відповіcти

  Так, Бойко почти святий, потрібно фактів – його жінка їздить на Фольцваген Таурег 70 тис. у.е, номер СА 1112. Тяжко працював то й напрацював для жінки…

  • Відповіcти

   Завтра ця свята людина буде із журналістами спілкувались… Вочевидь буде доводити “всё-всё что нажито непосииильным трудом…” Тьфу! Бридко! Ментів підлеглих за худобу свійську увесь час тримав…

 15. Відповіcти

  Радий, що таких законив Януковича немає! Проте ВИ змінили абзац в своєму матеріалі. Прибрали ПРІЗВИЩЕ КОПІЙКИ з тексту, але статтю вже перепостили на форум.правда.ком уа. з посиланням на “Дзвін”. Там зазначений первинний варіант тексту.
  А тепер у вас як?

  Але, кажуть, не взявся його знешкоджувати, а вирішив “жити мирно” із лідерами злочинної групи кримінального авторитету «Торпеди». Для постійних контактів з ними використовувався співробітник Управління карного розшуку на прізвисько чи то “рубль”, чи то “копійка”.

 16. "ДЗВІН"
  Відповіcти

  Ми вважаємо, що Бойко не має жодного морального права очолювати міліцію області. Він є одіозним представником корупційної правоохоронної системи. Тому не треба тут вдавати із себе “великих демократів” і “правдолюбів”. Є в кокось претензії – стрункими лавами до суду. А ми опублікуємо ті службові записки, документи і свідчення підлеглих, які по троху назбируємо.

 17. Відповіcти

  Краще б спитали де Леонідович взяв 8 мільйонів гривень, якы поїхали в Київ до його родича в міністерстві і чому лише за нього (невдоволені призначеннями у 3 областях) так хвилюється Аваков, який до речі не змінив нікого із заступників…… Яким чином Леонідович їх поверне?…….

 18. Відповіcти

  Прочитала коментарі, і зрозуміла, що нажаль є люди, для яких норма комусь слугувати і приносити у своїх лапах гроші (на машину, на дачу) і шось там підтякувати щодо “святості” людини. Коли ці часи вже пройдуть, ну чому не можна піти з посади, АГОВ!!!!!!! багато людей не просто ж так обурюються.
  Не потрібно тут зараз родити чорний піар іншим кандидатам на цю посаду.

  Люди не сліпі, вони бачать коли людина дійсно нічого не крала, і коли у неї руки вже не підіймаються від пакунків.

 19. Відповіcти

  Аж смішно!!!!!!! Яка це людина, маючи 8 мільйонів, буде рватись у якусь собі черкаську міліцію????????? Та на який х… мільйонеру така посода????? Вам не здається? А не може бути такого, що людину назначено начальником за свої заслуги??? Невже все так “пічально”? Можна подумати, всі святі, а лише один Бойко поганий, нелюд.. Та подивіться навкруги: куди не стань, всі хочуть грошей! Кожен заглядає тобі в кишеню. Немає чесних людей і небуде вже.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Не треба казати за всіх, Олег!.. Кожен дивиться зі своєї колокольні… Якщо ти сам не чесний, не смій казати таке на всіх… Чесні люди є! Я особисто їх знаю! А взагалі то завтра, якщо будемо чваритись, нам призначить поліцмейстера Вовка Пукін із Рашки

 20. Відповіcти

  Шановні добродії!
  Нещодавно у Черкасах народ обговорював питання, кому варто ввірити посаду начальника УМВС України у Черкаській області.
  Більшість звичайних людей висловилися за кандидатуру Ю.О. Землякова. І ЦЕ ПРАВИЛЬНО!
  Ю.О. Земляков – чудовий професіонал і надзвичайно чесна людина. Він часто каже: “Якщо не знаєте, як вчинити, – читайте закон, там все написано”.
  Ю.О. Земляков пройшов шлях від рядового до полковника міліції. Довго працював у карному розшуці Соснівського РВ УМВС України у Черкаській обл., потім очолив Штаб УМВС у Черкаській області, як головний мозковий центр координації та оптимізації роботи міліції в області.
  Він особисто затримав безліч злочинців та розкрив безліч злочинів, нагороджений багатьма державними нагородами, які він ЧЕСНО заслужив своїм розумом, хоробрістю та відданістю інтересам суспільства і закону.
  Він прекрасний сім’янин, давно одружений і виховує кількох діточок.
  Якби така Людина, як Ю.О. Земляков, очолила УМВС України у Черкаській області, це б значно придушило злочинність в області, і, найголовніше, усі, хто особисто знайомі з ним, безумовно, підтвердили би кожне моє слово.

  • Відповіcти

   Повністю згоден. Серед кандидатів на посаду керівника УМВС Ю.Земляков (на мою думку) влаштував би як черкащан, так і працівників міліції. Ю.А. особисто знаю давно, людина порядна. Із міліції він пішов бо казав правду в обличчя В.Дерновому (останньому це чомусь не подобалось).

 21. Відповіcти

  ЛОРДУ- а ти власне ХТО? Піар менеджер Землякова? Всі його нагороди це звичайна колекція. І не розповідай про його заслуги в карному розшуці. 124 кримінальні справи доволі простих злочинів висять глухарями. А скільки глухарів по вбивствам. Повний перелік їх оприлюднював здається сайт “Провокатор” з номерами датами. Самим ганебним за цим списком Саме Соснівський район, де Земляков як ти стверджуєш вчиняв “подвиги”. А що він з цього питання побив, як керівник штабу УМВС?

  • Відповіcти

   ЛОРД – лагерная наколка, которая расшифровывается “Легавым Отомстят Родные Дети”. Видимо гениальный борец с преступностью этого не знает, раз подписывается антиментовским ником.

   • Відповіcти

    Вельмишановний Полішинель!
    Дякую Вам за тлумачення кримінального змісту наколки “ЛОРД”. Мені, як особі, яка не має ні наколок, ні судимостей, ні зв’язків із кримінальним світом, це дійсно було невідомо, на відміну від Вас :-)
    Спасибі, що прояснили ситуацію. Втім, у слові “Лорд”, я вживав тільки одну велику літеру…
    Стосовно моїх позитивних коментарів про О.Ю. Землякова, так справа у тому, що я давно його знаю, тому маю право на власну точку зору, яку, до речі, підтримало би чимало людей, чий життєвий шлях перетинався з його.

    • Відповіcти

     От тюрьмы не зарекайся. Ухмылочка неуместна, поскольку ничего смешного не было сказано. Буквы “вживати” не советую – кишки завернутся. Про Землякова частично согласен. Думаю, каждый в этой обстановке сможет доказать кто он есть и без маркетологов. После победы обсудим кандидатов. Сейчас пусть Бойко рулит. У него получается. Слава героям!

  • Відповіcти

   Вельмишановна Вікторіє!
   Я з Вами свиней не пас, тому Ви могли би звертатися до мене “на Ви”, якщо, звісно, Ви маєте хоч якесь уявлення про ввічливість й етикет.
   Ю.О. Земляков працював у Соснівському РВ давно – здається, до середини 2000-х років, тепер він вже кілька років на пенсії, тому зараз в окремих підрозділах міліції може бути що завгодно.
   Правда, цікаво, звідки у Вас така обізнаність у справах Соснівського РВ? Може Ви там дійсно працюєте?
   На відміну від Вас, я давно знаю Ю.О. Землякова, тому якщо кажу про його чесноти, то не голослівно. Мої слова, до речі, може підтвердити будь-хто, хто з ним колись мав справу.
   Дозвольте Вас спитати, Вельмишановна Вікторіє, Ви взагалі хоч про когось можете сказати щось хороше, чи всі навкруги – мерзотники, всі державні нагороди – куплені, сама держава (яка, до речі, включає, окрім влади, народ і територію – почитайте класиків) – гидота, і тільки Ви одна – Свята і Непогрішима Богиня?
   Людина є мірою всіх речей (Протагор), тому я би не радив Вам обливати брудом інших, бо кожен думає у міру своєї розпущеності, і тим самим Ви викриваєте особливості Вашої геніальної і янгольської особистості.

 22. Відповіcти

  Шановний ЛОРДе! Я дуже довго боролася з лукавством, неправдою і злочинами Соснівської міліції. Повірте, що я не тільки знаю, але і маю достатню кількість документальних підтверджень своїх слів. Що стосується Землякова, то я тоже маю декілька документів з особистим підписом “чесного” Землякова, доводять вчинення ним дій які Закон назіває: “як мінімум злочинна недбалість” або “перевищення владою”. Вказані дії Землякова приховують декілька тяжких злочиниів.
  Саме тому, що Ви так активно наполягаете на чеснотах пенсіонераМВС Ю.Землякова, в найближчі декілька днім мною буде подано відповідну заяву про вчинення Ю.В.Земляковим протиправних дій, і нехай прокуратура прийме своє рішення. Думаю воно буде не на користь Землякова

 23. Відповіcти

  Любі Добродії та Борці-за-Правду!
  Ніхто не обмежує Ваше конституційне право на звернення, передбачене ст. 40 Основного Закону!
  Однак, якщо якась особа володіє більш-менш реальною негативною інформацією про іншу особу, вона, як правило, починає з неї, а не з несуразних звинувачень у брежнєвщині і т.д. Якщо ж особа діє навпаки – це свідчить лише про те, що в неї нема правдивої інформації про те, чого не може бути.

 24. Відповіcти

  Тож, якщо хочете, звертайтеся хоч до Європейського Суду з прав людини, але давайте обійдемося без бруду і будемо дотримуватися загальновизнаних норм етики та моралі.

 25. Відповіcти

  http://www1.hut.ru/phones.shtml? menti-ua рекомендую

 26. Відповіcти

  ну если говорить об оборотнях в погонах далеко ходть не надо, а Иржавский В. вновь призначеный в Сосновский РВ КТО ТАКОЙ???? при чем здесь Бойко , статья явная заказуха, а домик могли сфоткать Лисового он получше…

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: