ДЗВІН

У Черкасах міліція та самооборона “без шуму і пилі” затримали групу проросійських “туристів” (фото, відео)

Як ми вже повідомляли раніше, сьогодні у Черкасах під дахом медведчуківського “Українського вибору” мав бути проведений так званий “з’їзд територіальних громад”.

Сама “збігачка” проросійські налаштованих “туристів” з південних та східних областей України мала пройти у Палаці культури ім. Кулика, що раніше належав тютюновій фабриці.

S1210002

Після попередження у ЗМІ,  зокрема й у “Дзвоні”, про можливі провокації керівництво цього муніципального закладу, яке ще 6 березня (!) дало згоду на його проведення, миттєво відмовило організаторам цього дійства у приміщенні.

S1210001

Проте внаслідок затримання сьогодні зранку п’ятьох найбільш активних пропагандистів “русского мира”, що й були організаторами “з’їзду”, менш поінформована частина заїжджих “друзів Путіна” перебувала у певній прострації. Тож близько 10 години ранку вони невеликими купками почали підтягуватися під будівлю Палацу культури, де на той час усередині вже чатували активісти і з “Правого сектору”.

Серед групи “вболіваючих за єдність Русі” кількістю до 20 осіб чомусь переважали молоді чоловіки із похідним спорядженням, які не йшли на контакт із журналістом “Дзвону” та не дозволяли знімати їх зблизька. Вони не відповідали про мету їх зборів та про те, звідкіля вони власне приїхали.

Після невеликої словесної перепалки з хлопцями із загонів черкаської самооборони, які досить вчасно встигли оточити заїжджих молодиків, що вже хотіли дременути з місця події, цю групу у досить мирний  і майже ненасильницький спосіб було заблоковано до приїзду міліції.

S1210008 S1210009 S1210007 S1210006

Наші народні міліціянти очолювані начвідділу дільничних інспекторів черкаського УМВС підполковником Володимиром Тютюнником теж не пасли задніх. Одразу після прибуття на місце незапланованого зібрання “російських патріотів”, вони ввічливо із пред’явленням власних посвідчень поцікавилися у “гостей міста” хто вони і звідкіля.

S1210010 S1210012

Перевіривши наявні документи “туристів” працівники міліції знов таки “ввічливо але дуже настійливо” запросили цю “групу товаришів” до райвідділку “з метою перевірки даних громадян на предмет їх попередньої участі у протиправних діях”.

Єдиною проблемою виявився дефіцит “посадочних місць” у прибулих міліцейських “бобіках”, тож везти до міліції багатьох затриманих довелося черкаським автомайданівцям на чолі з Русланом Зорею, які теж раніше активно відслідковували маршрут пересування “туристів” по нашому славному місту Черкаси.

А втім… Дивіться наше відео.

Влад Брова
Поділитися цією новиною з друзями
11 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Люди схаменіться, хто вам наплів маячню про цих гостей??? я особисто знаю декількох людей які сьогодні були затримані, які хотіли взяти участь у сборі своєї організації яка не має ніякого відношення до проросіїських сил та угрупувань!!!

  • Влад Брова
   Відповіcти

   То хто тоді їм “підкинув” листівки “про референдум”? Який “Зємскій сабор Русі” вони хотіли готувати в українському місті Черкаси?
   Чи не путінський кум Медведчук, який фінансує це збіговисько?

   • Відповіcти

    Влад, а зачем вы удаляете другие комментарии, неужели вам важна только ваша версия,а не реальная правда????

    • Влад Брова
     Відповіcти

     Ви щось кажете про “реальну правду”? Правда у тому, що російські агресори вдерлися на МОЮ ЗЕМЛЮ (Вітичизну, Батьківщину, Родину) і зараз ПИТАННЯ СВОБОДИ СЛОВА (у тому числі і для коментаторів “Дзвону”!) НЕ НА ЧАСІ. Зараз настав ЧАС ВІЙНИ! І не з нашої вини – її розв’язує Москва.
     Тому я особисто НЕ БУДУ ТЕРПІТИ, коли на шпальтах “Дзвону” деякі намагаються вести ПРОПАГАНДУ так званого “слов’янського єдінства”, “руського міра” чи ще бозна чого. Ми, українці достатньо терпіли цих “агітаторів”, за що зараз і розплачуємося!
     А тим, хто щиро вірить у ці ідеї, скажу так: “Хлопці і дівчата, вас використовують В ТЕМНУ! Під виглядом абсолютно наче безпечних ідейок ІДЕ ІДЕОЛОГІЧНА РОЗБУДОВА ПРОРОСІЙСЬКОЇ “П’ЯТОЇ КОЛОНИ”. У тому числі у Черкасах…
     Я зараз готую розгорнутий матеріал на цю тему, тож дам вичерпну відповідь трохи згодом..
     А тим, хто бажає висловити власну ПРОРОСІЙСЬКУ ДУМКУ раджу писати десь у іншому місці – подібних мракобесних сайтів безліч.

 2. Відповіcти

  Молодцы ! Спасибо за активность нашим народным милиционерам!

 3. Відповіcти

  От организатора о реальных событиях сегодняшнего дня в Черкассах: … Убедить людей в комуфляже,что мы не имеем никакого отношения к Медведчуку и Путину не вышло. Люди я не знаю,как вас убедить,что никакого флага российского мы не вешали!!!…Согласны со многими, что мы не учли время,неподходящую обстановку в стране для проведения данного мероприятия…, но в тоже время обвинять людей без основательно в сепаратизме,врываться в гостиничные номера,квартиры с оружием, размещать неправдивую и непровереную информацию – есть недопустимым в правовом государстве с прекрасной конституцией.
  Организатор съезда
  Владимир.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Чуточку сократил ваш коментарий… Уж больно длинный (хотя СОХРАНИЛ для себя ВЕСЬ ТЕКСТ)
   Обещаю в недалеком будущем ответить на него и на ещё несколько подобных материалом, который сейчас мы готовим…
   Повторюсь… Ребята! Вас, которые искренне верят в свои вобщем то безобидные идеи, используют в очень неблаговидных целях силы, которые хотят расколоть украинское общество. Тем более сейчас!..

 4. Відповіcти

  до речі ваш логан “твій вільний голос” пан брова не відповідає дійсності! до зустрічі у суді!

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Нас не залякали бандитськими судами при Януковичі, а ви блаженні хочете тепер полякати? Лякали коись їжака голим задом…
   До речі, “А НАС ЗА ШО?”))) Затримувала самооборона і міліція, ми лише інформуємо. Чи може за те, що бережемо нерви читачів від навіжених типу вас?

 5. Відповіcти

  Влад, понятие “свобода слова” утратило свой смысл как только вы включили жесткую цензуру и стали писать только “факты, не требующие доказательства”. Формулировка “Военное время” позволяет вам очернить этих людей просто из прихоти. Превентивные меры? Некоторых из них знаю я лично, это не те люди, которые будут устраивать раскол в своей стране и продавать её за 30 червонцев. Хотя вам пох на мнение других. Ваши заблуждения – единственно верные.

  И всё же, если есть ФАКТЫ, а не домыслы, то ГДЕ они?

  Понимаю, что пост опубликован не будет, но может соизволите ответить на почту.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Факти кажеш?.. Хотів відповісти окремим дописом, але фіг з ним з гонораром)))
   1) Як по твоєму, що це?

   Це, Олексію, гексоген, яким підривали дома у Москві і Волгодонську… Пам’ятаєш?… Так що закиди про “баночки зубного порошку”, які витрусили у ваших активістів НЕ КАТЯТЬ! Мали право самооборонці ПЕРЕВІРИТИ!
   2) Чи є ваші “общини” в Росії?.. Самі кажете, що є. Тоді, що за “Зємскій собор обшин Русі” ви готуєте? Яке він має відношення до екології?.. Чи це закид до путінської пропаганди – у серці України готують “слов’янське єдінстово”!… Ви не знаєте, як Путін використовує цю “єдність”?.. МИ ВЖЕ ЗНАЄМО!
   3) Чому ваш “бєзобідний с’єзд” рекламує і фінансує одіозний кум Путіна Медведчук? Хто збирався платити за аренду зала та готелі?..)))
   4) Чому серед “делегатів” БІЛЬШІСТЬ були молоді чоловіки із похідним спорядженням?
   5) Що за “референдум” з листівок знайдених у ваших активістів ви хочете проводити? Про “народовладдя”? Чи про федералізацію?
   6) Чому місцем “збігачки” обрано саме Черкаси? Чому САМЕ ПІСЛЯ затримання “туристів” у Черкасах вибухнули безпорядки у Одесі, Донецьку та Харкові?…

   Дайте бодай собі ці відповіді. А я вам скажу (те що можу, бо розкривати ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ не маю права!)

   В Черкасах спецслужбами Росії була проведена ПЕРЕВІРКА. Чи проковтнуть ледачі черкащани це? Чи проморгають “білий порошок”? Як далеко на захід у своїх зазіханніх МОЖЕ ПІТИ РОСІЯ? Які настрої чималої проросійської колони у Черкасах?
   А ми все це трохи ОБЛАМАЛИ!
   При цьом я абсолютно вірю ЩО БІЛЬШІСТЬ тих хто прийшли на “семінар” НЕ РОЗУМІЛИ реальних цілей дійства… Тож і попали “під роздачу” без вини…

   На цьому ставлю крапку… Більше цю тему НЕ ОБГОВОРЮЄМО. На подальше будьте пильними, щоб вас не використовували “втемну” погані хлопці!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: