ДЗВІН

Серед своїх головних ворогів Москва назвала… депутата черкаської міськради Володимира Мамалигу

мамалигаГоловним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації по Північно-Кавказькому федеральному округу порушено кримінальну справу стосовно громадян України, що перебували у лавах УНА -УНСО : Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія та Олега Тягнибоків, Дмитра Яроша, Володимира Мамалиги (нині депутата Черкаської міської ради) та інших поки невстановлених слідством осіб.

Вони підозрюються в скоєнні злочинів , передбачених ч.ч. 1 , 2 ст. 209 КК РФ ( створення стійкої озброєної групи ( банди ) в цілях нападу на громадян , керівництво такою групою ( бандою ) і участь в здійснюваних нею нападах ), повідомляється на сайті комітету.

У заяві за підписом керівника управління гаспадіна Маркова йдеться, що “банди з членів УНА-УНСО” брали участь у бойових діях проти федеральних сил на стороні чеченців у період 1994-1995 років . За даними московсього слідства, керівниками створеної для цього “банди” були Мазур , Бобрович , Корчинський та інші, а до її складу також входили зокрема брати Тягнибок , Ярош, Мамалига

2382_640

1989р

Росія погрожує, що вже зібрано достатньо доказів, які дозволяють найближчим часом винести постанову про притягнення названих осіб як обвинувачуваних, а також  про заочноме обрання щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту і оголошення в розшук…

А от як зокрема інформує про Мамалигу В.В. сайт “Вікіпедія” :

Мамалига Володимир Володимирович ( нар. 24 вересня 1965 року у м. Семипалатинськ) — український політик, журналіст, громадський діяч. Українець.

Мати — лікар, батько — військовослужбовець.

У 1984 році закінчив Канівське культосвітнє училище. Спеціальність — культпрацівник, керівник хору. У 1986 році — Семипалатинське технічне училище № 2. Спеціальність — кухар.

466067_640

З УНСО-вцями ( Володимир зліва)

Працював культпрацівником у м. Шпола, потім кухарем у Казахстані. Чотири роки працював у цеху виробництва карбаміду на черкаському «Азоті». З 1991 по 1997 рік займався бізнесом, працюючи на посаді президента Спільного українсько-російсько-молдовського підприємства «Планета» (переробка нафти та оптова торгівля нафтопродуктами, супровід вантажів).

У 1998-99 рр. — начальник відділу інформаційної безпеки Фонду правових ініціатив, м. Київ. 1999—2002 рр. — інспектор, головний інспектор, начальник відділу Управління, аналізу, прогнозування та розвитку митної системи Державної митної служби України.

19e75bd5d6428453e31bb86b852894e6

Володимир Мамалига разом з нині покійним Русланом Зайченком

У 2003 році успішно закінчив історико-юридично-філософський факультет Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

З 2003 року працював тележурналістом на міських телеканалах, був регіональним представником та журналістом ТРК «Україна» в Черкаській області. Після створення ТРК «Антена-Плюс» у 2006 році став директором цієї телекомпанії.

У 2013 році створив та очолив громадське об’єднання “Репортаж Інформація Консалтинг Аналітика” ( ГО “РІКА”).

Одружений, батько п’ятьох дітей.

Громадську діяльність розпочав у 1980-ті рр.

З 1988 р. — активіст та один із засновників товариства «Екологія», відповідальний секретар ЧОО «Народний рух України».

З 1990 р. — засновник, член Проводу УНА-УНСО,заступник голови партії, голова Черкаського обласного комітету «Української національної асамблеї», з якої вийшов наприкінці 1998 р.

З миротворчими місіями як представник громадських правозахисних формувань, помічник-консультант народного депутата України в 1990—1998 рр. неодноразово перебував у «гарячих» точках колишнього Радянського Союзу, на Північному Кавказі та у Закавказзі.

2003—2006 рр. — експерт Центру стратегічних ініціатив, м. Київ.

2007—2011 рр. — голова Спілки власників житла м. Черкаси.

На початку 2009 року взяв участь в організації та проведенні численних акцій протесту у Черкасах, створив та очолив Всеукраїнське громадське об’єднання “Народний фронт”.

У 1990—1994 рр. обирався депутатом Черкаської міської ради народних депутатів XXI скликання — першої міської ради Черкас, обраної за демократичними принципами.

Був автором та ініціатором звернення Черкаської міської ради до Верховної ради України в підтримку Придністров’я. Це звернення стало першим зверненням в Україні.

На виборах, які відбулися 31 жовтня 2010 року, Володимира Мамалигу обрано депутатом Черкаської міської ради 6 скликання. Голова депутатської фракції «Екологія та соціальний захист», секретар постійної комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку Черкаської міської ради.

У 1992 р. брав участь у врегулюванні збройного конфлікту у Придністров’ї(ПМР), заступник Головного Командира УНСО ПМР. У 1993 році нагороджений медаллю «Захисник Придністров’я» .

14.06.2012 року Указом Президента ПМР Євгена Шевчука № 402 нагороджений медаллю “20 лет отражения вооруженной агрессии защитниками независимости Приднестровской Молдавской Республики”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Володя, держись! Я знаю тебя, брат, уже не один десяток лет и хочу сказать:” Хоть я в Николаеве, но если нужен буду – только позови!

  2. Відповіcти

    Я збираю матеріали до книжки “визвольний рух”. буде цікаво розмістити такий матеріал.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: